Mees jäi pärast sulgemist supermarketisse ja pani ööga nahka 8000 dollari väärtuses toitu


Foto: Täna hommikul nägi supermarket välja nagu tornaado oleks sealt üle käinud. Artikkel avaldatud: 04.10.2017, 12:20.

Oaklandis, Tennessees jäi mees pärast Krogeri supermarketi sulgemist lukustatud poodi ja võttis sellest kõik, sest ta sõi liha, komme, suupisteid ja kooke rohkem kui 8000 dollari eest, enne kui ta hommikul avastati.

47-aastane Liam Norris väidab, et ta pidi mõni minut enne poe sulgemist WC-d kasutama ja ei kuulnud valjuhääldist viimast hoiatust poe sulgemise kohta. Kui ta WC-st väljus, olid tuled kustus ja ühtegi töötajat polnud ka enam kohal.

Härra Norris väidab, et ta sattus paanikasse, kuna ta oli oma telefoni autosse unustanud, nii et ta hakkas sööma ja mööda riiulivahesid käima.

«Kui ma paanikasse satun, kaldun ma sööma. Kui ma aru sain, et mind poodi luku taha on jäetud, läksin hulluks ja ma ei suutnud peale söömise midagi teha.»

Kui ta töötajate poolt järgmisel hommikul avastati, oli mees suutnud juba tuhandete dollarite väärtuses toitu pintslisse pista.

Toiduainete loend, mida hr Norris endale sisse oli kühveldanud, on väga muljetavaldav: üle 15 kilo sinki, 3 kilo juustu, 74 pakki vinnutatud veiseliha, 60-70 šokolaaditahvlit, 5 tosinat sõõrikut, 7 kasti šokolaadiküpsiseid, 4 kasti kooke… ja see nimekiri jätkub.

Poe juhataja sõnul jõi ta lisaks kokku ära 17 purki Coca-Cola’t, 7 l apelsinimahla, 5 purki energiajooki ja 5 l vahtrasiirupit. Uskumatu kogus vedelikku mehe kohta, kes oli ainult 8 h poes luku taga.

Härra Norris tunnistab, et ta sõi suures koguses toitu, kuid väidab, et see oli ainult suurest stressist.


«Ma olin üksi pimedas ja kartsin. Ma hakkasin sööma, et mitte mõelda, et ma olen siin vangis ja ma jätkasin, kuni ma vabanen.»

Hr Norrise selgitustest hoolimata kahtlevad paljud tema esitatud versioonis ja usuvad, et tal oli see ettekavatsetud.

Fayette’i maakonna šerifi büroo pressiesindaja kinnitas, et algatatud on uurimine, et kindlaks teha, kas härra Norris oli tõepoolest supermarketi töötajate hooletuse ohver või pani ta selle kõik toime tahtlikult ja ettekavatsetult.

Igal aastal lukustatakse kümned ameeriklased erinevatel põhjustel pärast sulgemist poodidesse, kuigi enamik on suutelised kiiresti reageerima ja nad vabastatakse peagi, kuid on erandeid, kes on kinni pika aja vältel.

Aastal 2016 oli 71-aastane klient 3 päeva kinni ühes pagariäris, kuna olid jõulud ja pagariäri oli suletud.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!