Pärast selle loo lugemist lased alati oma lapsi vaktsineerida! Teiste vanemate lollus pani selle lapse kannatama!


Foto: Õpetlik lugu elust enesest, miks tuleks alati lapsi vaktsineerida. Kui Sa oled vaktsineerimise vastane, siis Sa ei tohiks elus panna oma last kannatama ja veel enam - tänu sellele kannatavad ka teiste lapsed, keda ei saa veel vaktsineerida. See juhtus ka järgnevas loos, kus vanemad, kes olid vaktsineerimise vastased ja ei vaktsineerinud oma lapsi ning panid seeõttu ohtu teiste laste tervise ja elud. Artikkel avaldatud: 23.09.2017, 13:00.

Viimasel ajal võib ajakirjanduses kohata palju poleemikat vaktsineerimisest. Ühed ütlevad, et see on vajalik, teised leiavad, et vaktisiinid on kahjulikud ja suurte ravimitootjate väljamõeldis «pumpamaks» inimestelt raha.

See on viinud selleni, et osad vanemad ei luba oma lapsi vaktsineerida, aga kahjuks sellel võivad olla väga suured tagajärjed, millest räägib ka järgmine lugu.

Austraalias elav noor ema Kayley Burke ei ole küll vaktsineerimise vastane, aga tema peres juhtus kahetsusväärne lugu, mis tõestab vaktsineerimise kasulikkust.

Oma lugu jagas sotsiaalmeedia vahendusel ka teistele, et lõpetada ja summutada müüdid ja juhtida lastevanemate tähelepanu vaktsineerimisele. Ta kirjutas järgnevalt:

Vaktsineerige oma lapsi! Allpool olevad fotod ja lugu näitab miks!

Fotodel on meie poeg, kes kahjuks on liiga noor vaktsineerimiseks ning seetõttu nakatus tuulerõugetesse, mille vastu tal puudus immuunsus. Esimeste sümptomite avaldumiseks kulus peaaegu nädal.

Täna pandi mu poeg Ipswichi haiglasse, kus avastati tal sekundaarne infektsioon. Mu teine tütar Kaliah ja ka mina haigestumise tuulerõugetesse, aga kuna Kaliah oli vaktsineeritud, siis temale tekkisid kõigest mõned vaevumärgatavad laigud ja villid, aga mitte midagi erilist.


Mina paraku pidin põdema tuulerõuged läbi nüüd ja ma ütlen, et tuulerõuged ning nendega kaasnevad valud ja muud ebameeldivused on hullemad kui sünnitusvalud.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et need, kes ei vaktsineeri või ei lase vaktsineerida oma lapsi, on idioodid! Mõtle sellele, et oma lollusega paned ohtu ka teised lapsed – need, kes on liiga noored, et vaktsineerida või need, keda ei ole vaktsineeritud.

1

2

3

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!


KOMMENTAARID

VALE
(2016-06-11 15:01:28)


Palun lugege: http://web.zone.ee/vaktsineerimisest/uurimustoo.htm. See on vaktsineerimise varjukülgedest.

MIKS VAKTSINEERIMIST PEETAKSE OHTLIKUKS?

1. Vaktsiinid on väga mürgised.
2. Vaktsiinid rikuvad ära laste immuunsüsteemi normaalse arengu.
3. Vaktsiinid annavad kõrvalnähte.
4. Haigused, mille süüdlasteks arvatakse olevat vaktsiinid.
5. Vaktsiinide kasvukeskkonnast tingitud oht.
6. Vaktsiinid on ebaefektiivsed.
7. Keegi pole teinud pikaajalisi uuringuid, kas vaktsiinid on ohutud.
8. Aastakümneid meisse sisendatud väide, et need hirmsad haigused (lastehalvatus, rõuged, jne.) kadusid vaktsineerimiste tulemusena, ei vasta tõele.
9. Nendest haigustest on tehtud hullemad, kui nad on, et hirmutada inimesi vaktsineerima.
10. Kas te olete üldse veendunud, et pisikud põhjustavad haigusi?
11. Vaktsiinid on poliitika ja äri.

  Silver
  (2016-06-11 15:03:56)


  kuule vale, mõtle natuke peaga ka! ära levita miskeid telegrammi uudiseid. sinu arvates on maailm ka lapik? kui mu põnnid peaks sinu pärast haigeks jääma, siis tuleks ja taoks us ära. sinu pärast ongi igasugu haigused jne.

  lolluse vastase vaktsiini võiks juba leiutada.

   VALE
   (2016-06-11 15:06:48)


   ma olen ise kõrgharitusega ja arstina töötanud üle 30 aasta. olen ju uurimas ka asju käiud ning ma tean millest ma räägin. ei ole mõttet plõkksida ja hüppata! loe artikkel läbi ja saada ise ka teada et sind on petetud. vaktsiini on väga mürgised!

  Mida sa ajad
  (2016-06-11 17:19:13)


  Kõrgharidusega? Sa ju ei oska kirjutadagi. Nagu teise klassi laps.

Ekspert
(2016-06-11 15:11:35)


1. Väga mürgine ei tähenda veel kahjulikku. Toksilisus algab teatud piirist ning alla selle võivad “mürgisel” olla hoopis tervendavad mõjud. Ülitundlikuse puhul sellist asja ei ole.

2. Sellega ma olen nõus. Laste normaalse arengu rikub igasugune vigaste ja santide elushoidmine ja mitte-steriliseerimine, mis toodab omakorda väärarenenud ja nõrku inimesi juurde. Halvad geenid jäävad ellu ja kanduvad edasi. Ühiskond nõrgeneb. Looduslik valik enam ei toimi. See on kõik arstide süü. Sellepärast ongi tänapäeval nii palju idioote, kes saavad oma õnnetu lõpu läbi Darwini auhinna.

3. Kõrvalnähud on tõsine teema. Töökaaslase laps jäi pimedaks ja hakkas värisema, kui gripi vaktsiini tegi. Aga ma arvan, et tal oli ka eelmise punktiga seos. Haiged vanemad!

4. Haigused on ravimifirmade poolt disainitud, et inimestele vaktsiine müüa. Sama nagu antiviiruse tootjad kirjutavad ise viiruseid ja pressivad inimestelt raha välja.

5. Kasvukeskkonnast tingitud oht? Mida mida?

6. Vaktsiinid võivad olla ebaefektiivsed ja võivad olla ka üliefektiivsed, nii et laip ka ei mädane. Rootsin on sellega juba tõsine probleem. Aga seda põhjustavad ka säilitusained toidus.

7. Võimatu on kõike uurida ja erandeid tuleb alati ette.

8. Lastehalvatus, rõuged jne on kõik santide elushoidmise tulemus. Ei lasta haigustel koos haigetega surra.

9. Mul tuli patsient… ei saa rohkem kirjutada. Hiljem lõpetan.

Lugupidamisega
Doktor Liim

vanaema
(2016-06-11 15:18:41)


Kui vaktsiinid mürgised oleksid, siis Eestis oleks poole vähem inimesi, sest eelmise korra ajal oli vaktsineerimine kohustuslik.Ei olnud kuulda, et vaktsineerimise pärast keegi surnud oleks ja inimesed olid palju tervemad kui nüüd.

  VANAISA
  (2016-06-11 15:21:35)


  miks sa ütled eelmise korra ajal??? miks sa ei ütle Venemaa okupatsiooni ajal? Keskerakondlane oled? Dibla? Ja mis sa ütled, et ma olen fašist w? Ah ? Misasja? Vaidled ka veel!

   vanaema...
   (2016-06-11 15:27:38)


   SEE KOMMENTAAR ON KUSTUTATUD, KUNA SISALDAB ROPPUSI.

   vanaema...
   (2016-06-11 15:27:55)


   SEE KOMMENTAAR ON KUSTUTATUD, KUNA SISALDAB ROPPUSI.

Kah vanaema
(2016-06-11 16:03:48)


Selle postistuse pärast võtan ennast listist maha.

liitun eelkõnelejaga
(2016-06-11 16:19:56)


samuti loobun sellise sopaka lugemisest edaspidi.

Wtf??
(2016-06-11 19:14:42)


Kas te olete debiilikud siin w? Normaalselt rääkida ei oska vaja kohe tõmblema hakata või teist maha tegema ??

NIMI
(2016-06-11 19:38:20)


Väga hea on seegi ,et enamus emmesid on tublid ja mõtlevad kenasti oma pisipere tervisele.Kaitseseüstid on väljatöötatud ju ikka meie kõikide kaitseks,sest haiguste läbipõdemine(punetised,puukensefaliit jne)on paljudel juhtudel väga kurbade tagajärgedega (lõpevad aegajalt surmaga).Kuna on palju ikka neid kes vaktsineerivad on “pääsenud” ka need ,kes mingil põhjusel ei lase lapsi süstida.Mõelge palun korraks kui aga nakatus toimub täiskasvanu eas on läbipõdemine paljude haiguste korral 10 x ohtlik!!!!

Vaktsineerige ikka!
(2016-06-11 21:47:55)


Ma ka ei saa aru, miks mõned vanemad ei lase oma lapsi vaktsineerida. Minu arvates väga rumal tegu. Lootes praegu oma lapsukesi millestki justkui halvast eemal hoida, võib see ”heategu” kunagi kurjasti kätte maksta. Suuresti on vaktsineerimata lapsed siiani pääsenud, sest suur % siin (just nt Eestis) on ikkagi vaktsineeritud – mingi piirini see asi toimib, kuid kui on väga palju neid, kes ei vaktsineeri enam, siis seda rohkem suureneb tõenäosus, et vaktsineerimata laps haigestub. Seega, vaktsineeritud justkui kaitsevad praegu teie lapsi.. Kui te aga räägite ja propageerite seda, kui hirmsad ikka vaktsiinid on, siis sellega suurendate kogu aeg oma vaktsineerimata lapse haigestumise võimalikkust. Sest mida rohkem on neid, kes ei vaktsineeri, seda suuremaks muutub oht. See pole mingi loba, ma olen seda ala õppinud ja tean üht-teist. Näiteks, kuskil Aafrikas on pidevalt mingisugust ”grippi” – osad haigestuvad, vaktsineerimist seal väga ei ole. Kui haigestunute arv elanikkonnast tõuseb aga teatud protsendini, siis pole enam keegi kaitstud, vaid vallandubki epideemia ja praktiliselt kõik on haiged ning enam ei aita siin vaktsiin ka.
Peale selle, tänapäeva maailmas me oleme väga liikuvad: reisime välismaale, puutume kas või omal kodumaal erinevate rahvustega kokku ja kes teab, mis haigust keegi kuskil kanda võib. Jah, vaktsineerida saab ju ka enne reisile minekut, kui selleks on vajadust. Aga palju lihtsam on ju, kui vajalikud asjad juba varasemalt ja õigel ajal tehtud on.
Ning veel, minu teada teatud vaktsiine saab teha ainult teatud vanuses? osad tehakse ju kohe paari nädalaselt ja siis paari kuuselt uued süstimised. Kui sa juba siis vaktsiinist loobud, siis kui tõenäoline on, et seda hiljem üldse edukalt teha saab..?

  Kukimuki
  (2016-06-13 07:50:01)


  Kui sa seda öppinud oled, nagu väidad, siis kuidas sa ei tea mismoodi hilisemas eas vaktsineerimine käib? Pean silma seda, Kui imikueas jääb tegemata. Vist ikka pole nende asjadega päris kursis. Seega ei tasu kõva häälega sõna võtta. Minu 21 a poeg on vaktsineerimata. Pole haige olnud. Isegi oma elukaaslase kõrval ei jäänud tuulerõugetesse vaatamata sellele, et ta pole seda lapsena põdenud. Olen kindel, et kui inimene ise on terve, elab tervislikult ja geenid ka tugevad, siis pole vaktsiine vaja. Looduslik valik peaks töötama nii nagu loodus ette näeb, sest muidu varsti Maa ei suuda seda massi toita.

KK
(2016-06-11 23:55:43)


“Vale”
Tõmba *****?

DMC
(2016-06-12 10:05:57)


Mina enam oma last vaktsineerida ei lase.Arvamusi erinevaid,kuid peale kolmikvaktsiini,kus mu laps lausa röökisus 24 tundi lohutamatult ning kui maha ükskord rahunes,muutus hoopis endassetõmbunud ja mitte kontaktseks lapseks ning selle lolli teo tulemusena on tal nüüd diagnoositud autismispektrihäire.O len täiesti kindel,et vaktsiinid on mürk ning surmajuhtumeist väikeste laste seas on internetis ikka päris palju korjatud.Kes tahab mürgitati oma last…jõudu!!!

murelik
(2016-06-12 22:48:34)


Nii palju on erinevaid inimesi,palju teisiti mõtlejaid. Minu laps vaksineeriti ja peale seda muutus meie elu.Teda pole ja keegi ei tunnista ,et see oli vaksiini süü.Mina ei laseks lapsi mürgitada!!!

Mhmh...
(2016-06-13 00:15:27)


Olen pärit viielapselisest perest, meid kõiki vaktsineeriti ja keegi ei ole selle tagajärjel haigestunud või surnud. Minul on 4 last, kõik vaktsineeritud ja terved. Mul on ka juba lapselapsed vaktsineeritud ja terved. Öelge üks hea põhjus miks peaksin uskuma, et vaksiinid on kahjulikud. Pigem olen näinud seda, et vaktsineerimata täiskasvanu põeb väga raskelt haigusi mille vastu on võimalik lapsena vaktsineerida.

nipitiri
(2016-06-15 15:17:37)


Minu arust ei peteta vaksiinidega inimestelt raha välja. Vaktsiinid lastele on ju tasuta. Vähemalt eestis on nii. Loll jutt et vaksiinide pärast jäävad lapsed haigemaks. Kui vaktsiine polekski ss juba inimesed sureksid ja maailm sureks välja. Mõelge natuke. Vanemad ise on haiged järelikult kui nende laps saab haigusi. Ja vanemad järelikult ei hoolitsenud lapse tervise eest piisavalt hästi kui keegi haigeks on jäänud. Ja igal haigusel on ravi olemas isegi kui vaktsiini tagajärjel keegi haigeks on jäänud. Ja teiseks on olemas perearstid ja haiglad täiesti olemas. Nii et mille yle te kurdate siin ah. Te reageerite üle lihtsalt vaktsiin on küll teatud määral ohtlik aga see on nii väike protsent et ei ole võimalik vaktsiini süüdistada. Järelikult on ss valel ajal tehtud vaktsiin kui teie laps just peale vaktsiin haigeks on jäänd. Nii et pole mõtet süüdistada vaktsiini just. Te olete pooletoobised järelikult kui usute seda jama mis räägitakse.

Loll jub suhu tagasi
(2017-05-05 13:39:27)


Vagsineerimine on väga kasulig mina olen vagsineeridud ja näed siia maani. Elan et pole proopleemi olnud oma eluga veel ja ei saa kaa olema loll jub suhu tagasi kes arvab et vagsineerimine on paha see võdku oma sõnad tagadi

nipitiri sa oled ikka valud debiilik
(2017-05-05 20:49:51)


kust otsast nad tasuta on? Sullle on jah tasuta, riik maksab!!!

Karvane
(2017-05-07 00:36:55)


Miks sellega ldse tra jamada . Elagu nii nagu oled loodud ja ole sellinane nagu sa oled syndind putsi traa pradudududududu


Lisa oma kommentaar