Hoia küüslauku 30 minutit suus. Tulemus on uskumatu!


Foto: Järgnevas artiklis selgitame küüslaugule ebaomapärast kasutusviisi. See kasutusviis võib algul tunduda vastuvõetamatu ja ebameeldivana, aga tegelikkuses see nii ei ole. Loe ja saad teada, mis see on, proovi ise ja soovita teistelegi. Artikkel avaldatud: 19.11.2023, 0:00.

Tõenäoliselt ei tule see üllatusena, et küüslaugul on ohtralt raviomadusi ja tervist parandavaid toimeid, aga tõenäoliselt Sa ei teadnud järgnevat küüslaugu tarvitamise viisi, mis võimendab küüslaugu omadusi veelgi.

Kõige enne kordame üle küüslaugu kasulikud omadused. Küüslauku kasutatakse südame – ja veresoonkonna haiguste ennetamiseks ja raviks, nagu näiteks kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase, südameatakk ja ateroskleroos.

Nimelt küüslauk aeglustab ateroskleroosi ehk veresoonte lupjumist ja alandab vererõhku, mis on peamised ajuinsuldi ja südameinfarkti tekke riskifaktorid.

Lisaks küüslauk vähendab erinevate vähkide, nagu näiteks käärsoolevähi, pärasoolevähi, maovähi, rinnavähi, eesnäärmevähi ja kopsuvähi tekkeriski.

Küüslaugu ainukeseks miinuseks on spetsiifiline lõhn ja natuke kibe maitse. Spetsiifilise lõhna tekitab küüslaugus leiduv kemikaal allitsiin.

Küüslauk kui komm

Küüslauku tarvitatakse erineval kujul, nii hakitult kui ka pressitult, kuid oled Sa kunagi kuulnud, et seda võib süüa nagu kommi? Selleks pista 1 terve küüslauguküüs põske ja lutsuta seda 30 minutit. See on vägagi tervislik.

Kasutades küüslauku «kommina» on kasulik, sest see:

  • puhastab keha,
  • on neerudele kasulik,
  • puhastab nahka,
  • tugevdab immuunsust,
  • tõstab söögiisu,
  • aitab köha ja nohu vastu.

See kasutusviis võib algul tunduda vastuvõetamatu ja ebameeldivana, aga tegelikkuses see nii ei ole. Proovi ise ja soovita teistelegi.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!