Tundub uskumatu, kuid enamus kuulsamaid inimesi, kes on maailma lausa muutnud on algselt mitmeid kordi ebaõnnestunud ja saanud väärkohtlemise ning alanduste osaliseks.

Sellest hoolimata, olid nad järjekindlad inimesed ning nende järeleandmatus sai ka lõpuks suurelt tasustatud.

The Beatles (Biitlid)

beatles

Inimesed ei kujutaks ilmselt muusika maailma ettegi ilma Biitliteta.

Aga, kui nad alles olid oma karjääri hakul, ütles plaadifirma neile ei, põhjusel: “Meile ei meeldi nende muusika ning kitarrimuusika ei lähe kellelegi peale”.

Õnneks nende põhjustega ülejäänud maailm ei nõustunud ning The Beatles’i plaate on müüdud praeguseks maailmas üle miljardi eksemplari.

Bill Gates

bill-gates-433921

Jah, tõepoolest maailma rikkaim inimene ei osanud alguses kuidagi raha teha.

Kui Gates Harvardi ülikoolist välja visati, alustas ta oma esimest äri, milleks oli Traf-O-Data(seade, mis loeks liikluslinte ja töötleks andmeid) kukkus haledalt läbi. Kui Gates koos Microsofti kaasasutajaga Paul Alleniga püüdsid seadeldist müüa, ei töödanud see isegi korrektselt.

Kuid Gates ei kurvastanud ja jätkas töötamist ning lõi paar aastat hiljem ülemaailmse impeeriumi ehk Microsofti.

Charlie Chaplin

clown-charlie-chaplin1

On raske ette kujutada filmitööstuse algusaastaid ilma Charlie Chaplini ikoonita, kuid alguses loobuti Chaplinist, sest ta näitlemine olevat liiga absurdne, et see kellelegi üldse peale läheks.

Marilyn Monroe

marilyn-monroe

Marilyn Monroe- tuntud kui seksikoon, näitleja ja modell ei saavutanud kohe algselt edu.

Vaatamata karmile kasvatusele öeldi talle tihti, et ta peaks pigem kaaluma sekretäri eriala ning ta pole piisavalt andekas ja ilus, et läbi lüüa filmitööstuses. Ometigi õnnestus tal see suurepäraselt!

Micheal Jordan

Michael_Jordan_Net_Worth

Enamik inimesi ei usu, et parim korvpallur maailmas visati välja tema keskkooli aegsest korvpallimeeskonnast.

Micheal Jordan ei lasknud tagasilöökidel end takistada ning jätkas. Jordan on öelnud: “Ma olen korduvalt ebaõnnestunud uuesti ja jälle aga see ongi peamine põhjus, miks ma üldse edukaks sain”.

Walt Disney

Micky Maus, Walt Disney

Walt Disney, keda peetakse 20. sajandi üheks tähtsamaks meelelahutuse arendajaks, ei olnud alguses sugugi edukas.

Ta vallandati ajalehest toimetaja ametikohalt, sest tal ei olevat kujutlusvõimet ja häid ideid. Pärast seda proovis Disney uuesti luua hulga ettevõtteid, mis kahjuks ei kestnud kaua ja lõpetasid pankrotis.

Kuid lõpuks sai temast edukas multifilmide looja, lõbustusparkide asutaja, filmirežissöör ja produtsent. Ta lõi koos oma töötajatega arvukalt maailma kuulsaid multifilmitegelasi, kes on meie kõigi südames. Näiteks Miki Hiire ja Piilupart Donaldi.

Elvis Presley

photo23

Elvis Presley, enimmüüdud artiste läbi aegade, keda kummardavad tänaseni miljonid inimesed, koges noorena samuti erinevaid tagasilööke.

1954. aastal, kui Elvis oli veel “mitte keegi” vallandati ta koheselt peale üht tema esinemist, põhjusel, et temast ei saavat tähte ning ta peaks tagasi minema veoautosi juhtima.

Steven Spielberg

Steven-Spielberg’s

Steven Spielberg, tuntud USA filmirežissöör ja produtsent ebaõnnestus algselt mitmeid kordi.

Tema unistuste filmi ja teatri ülikoolist lükati tema avaldus tagasi koguni kolm korda. Ta lõpuks pääses teise kooli, kus avastati ka tema talent ning temast sai Spielberg, keda ma tänapäeval teame.

Thomas Edison

Thomas-Edison-Network-Marketing-MLM-Quotes

Thomas Edisoni, tuntud lampipirni leiutajat, peeti lihtsalt lolliks ja mitte produktiivseks inimeseks.

Edisoni õpetajad ütlesid talle pidevalt, et “Edison on liiga loll, et õppida midagi”.

Tööl ei olnud ta samuti edukas, ta vallandati kaks korda tema esimestel töökohtadel, väites, et ta pole piisavalt produktiivne. Edison tegi 1000 katset, et leiutada elektripirn ning olenemata sellest, et need ebaõnnestusid, leiutas ta siiski lõpuks elektripirni, mis töötas.

Winston Churchill

winston_churchill

Winston Churchill, kes võitis Nobeli preemia ja valiti kahel korral Inglismaa peaministriks, ei ole alati nii edukas olnud.

Churchillil olid koolis raskused ning ta kukkus ka kuuendas klassis läbi. Pärast kooli elas ta üle palju raskeid poliitilisi aastaid, kus igal valimisel ta kaotas ning kuniks lõpuks, oma 62. eluaastal, sai temast Suurbritannia peaminister.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!