Tehes seda enne hammaste pesemist, muutuvad Su hambad palju valgemaks ning tervemaks


Foto: Me kõik soovime valgemaid ja tervemaid hambaid. Säravvalged hambad on esteetiliselt ilusad ja terved hambad hoiavad kokku sadu eurosid. Järgnevalt saad lihtsa koduse nipi, mis muudab Su hambad valgemaks ja tervemaks. Artikkel avaldatud: 07.11.2023, 12:35.

Me kõik soovime säravalt valgeid ja terveid hambaid, aga ükskõik, kui hästi me hammaste eest ei hoolitseks, peame siiski mingil ajahetkel võtma ette rännaku hambaarsti juurde.

Seda tõestavad ka uuringud. Erinevate uuringute põhjal põeb 47.2% täiskasvanutest vanuses vähemalt 30 aastat mõnda parodondihaigust. Parodondihaiguste all peetakse silmas hammast ümbritsevate kudede ja luude põletikulisi haigusi, rääkimata hambaaukudest ja tuhmumisest.

Seega tavapärane hammaste pesu ja harjamine ei pruugi olla alati piisav ning tuleks proovida enamat. Õnneks on olemas üks võimas ja looduslik vahend, millest teavad vähesed. See on kookospähkliõli.

Kui Sa ei tea, mis on kookospähkiõli, siis ära lase sõnal «õli» end hirmutada. Kookosõli ei ole vedel, vaid pigem rasvjas või geeljas ning sellel on mitmeid teada-tuntud kosmeetilisi omadusi. Üheks on ka hammaste valgendamine.

Kasutades kookospähkliõli suuhügieenis, muutuvad hambad valgemaks, aga sealjuures ei kahjustata hambaemaili, sest füüsilist «kraapimist» ei ole. Lisaks värskendab järgnev protseduur ka hingeõhku.

Kuidas kasutada kookospähkliõli?

Võta supikalusikatäis kookospähkliõli ja loputa sellega suud. Lihtsalt kurista suus nagu tavapärast suuloputusvedelikku. Maksimaalse tulemuse saamiseks on soovitav hoida õli suus kuni 10 minutit.

Kookospähkli õli muutub suus valkjaks ja geeljaks vedelikuks, mis klammerdub hammastele. Kui õli on suus olnud kuni 10 minutit, siis kasuta hambaharja ja tavalist hambapastat. Harja hambaid kuni pasta ja õli jõuavad kõikidele hammastele. Peale seda loputa suud puhta veega.

Seda meetodit kutsutakse õli tõmmiseks, mida kasutati Indias juba iidsetel aegadel ja on viimasel ajal muutunud väga populaarseks ka mujal maailmas. See ei ole muidugi imerohi, mis annab sekunditega valged hambad, aga kasutades pikalt, kaitseb hambaid kahjustuste eest ning muudab need valgemaks.

Kui Sa ei tea, milline on kookosõli või soovid seda osta, siis < a href="http://ajaviide.ee/visit/kaup24/" target="_blank"> KLÕPSA SIIN, kirjuta otsingusse KOOKOSPÄHKLIÕLI (mitte kookoseõli ega kookosõli) ja saad lisainfot. See on odav ja mugav viis hammaste hoolitsemiseks ning ei võta ka palju aega.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!