Ära kuluta enam sentigi vererõhu ja kolesterooli ravimitele. Proovi seda nädal!


Foto: Kõrge vererõhk ja halb kolesterool on peamised südameprobleemide põhjustajad. Selleset artiklist saad retsepti, kuidas ise ennast aidata saad nende haiguste vastu võitlemisel. Artikkel avaldatud: 30.03.2017, 12:52.

Tänapäeval levinumad haigused on põhjustatud tihti hüpertooniast elik kõrgvererõhutõvest ja kõrgest kolesteroolitasemest. Need haigused on peamised riskitegurid südame- ja veresoonkonna probleemidele ja neid haigusi tuleb kindlasti ravida.

Siinkohal toome Teieni looduslikud ja tervislikud vahendid kõrge kolesterooli ja vererõhuga võitlemiseks, mis on supertõhusad ja aidanud juba paljusid inimesi maailmas.

Hüpertoonia ja hüperkolesteroleemia on tingimused, mis mõjutavad kindlasti nende elu, kes nende all kannatavad. See võimas looduslik segu aitab Teil nende tingimuste vastu võidelda, kuid see vähendab ka juba ravimite tehtud kahju.

See on väga odav abinõu, kuid ilma arstiga konsulteerimata ei tohi Sa kunagi jätta võtmata oma ravimeid!


Siin on selle lihtsa retsepti koostis:

 • väike tükk riivitud ingverit
 • küüs riivitud küüslauku
 • üks supilusikatäis õunaäädikat
 • üks teelusikatäis orgaanilist mett
 • tass sidrunimahla
 • Protsess:

  1. Pane kõik koostisained mikserisse ja sega kuni mass muutub ühtlaseks.
  2. Valage segu purki.
  3. Pange see 5 päevaks külmkappi.

  Tarbimine:

  Võtke üks supilusikatäis enne hommikusööki ja teine enne õhtusööki. Peagi märkad, et kolesterooli ja vererõhu tase hakkavad stabiliseeruma.

  Aja jooksul võid järjepidevalt seda segu tarbides ja arstiga konsulteerides oma ravimite koguseid hakata vähendama ja kui hästi läheb, siis üldse ravimitest lahti saada.

  Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!