Paar jättis koera kuumal suvepäeval neljaks tunniks autosse, ise samal ajal shoppasid muretult


Foto: Ekraanitõmmis videost (artikli lõpus) hingeldavast ja piinlevast koerast, kes jäeti kuumal suvepäeval autosse. See on praeguste alanud esimeste soojade ilmadega meeldetuletav lugu, et mitte kunagi ei tohi jätta ühtegi lemmiklooma ega ka lapsi autosse, eriti kuumal suvepäeval! Artikkel avaldatud: 14.06.2023, 9:39.

Allolevast videost on näha šokeeriv moment, kui politseinikud lõhuvad auto akna, et päästa sinna kuumal suvepäeval jäetud koer, samal ajal kui omanikud rõõmsalt shoppasid Ikea’s.

Koer oli jäetud autosse vähemalt neljaks tunniks. Pärast akna lõhkumist ja veega jahutamist viidi koer loomaarsti juurde, kus ta hiljem siiski suri sisemisse verejooksu.

Prantslastest koeraomanikud, kes olid suundumas Hispaanias toimuvale pulmapeole, veetsid rõõmsalt aega Ikeas leidmaks pulmakinki, samal ajal kui nende lemmikloom sõna otseses mõttes piinles põrgukuumuses.

See on praeguste alanud esimeste soojade ilmadega meeldetuletav lugu, et mitte kunagi ei tohi jätta ühtegi lemmiklooma ega ka lapsi autosse, eriti kuumal suvepäeval! MITTE KUNAGI, ISEGI MITTE MINUTIKS!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!