See näomask eemaldab võluväel laigud, akne armid ja kortsud juba peale teist kasutust


Foto: Selle näomaski jaoks on vaja kõigest mett, sidrunit, kaneeli ja muskaatpähklit. See näomask muudab nahka nooremaks, eemaldab kortsud, armid ja laigud ning tulemus on näha juba teisel kasutuskorral. Loe edasi ja saad täpselt teada. Artikkel avaldatud: 07.01.2017, 14:42.


Pärast paranemist võivad mõned vistrikud ja akne jätta näole tumedaid laike ja arme, mis ei ole kosmeetiliselt ilusad. Nende eemaldamiseks sobib imehästi järgnev näomask, mis eemaldab näolt laigud, akne armid ja kortsud ning seda juba peale teist kasutust.

Selle näomaski igal koostisosal on oma konkreetne ja suunatud ülesanne. Lisaks see mask mitte ainult ei eemalda nahalt laike ja arme, vaid muudab nahka nooremaks ja pehmemaks ning eemaldab ka kortse ja muudab nahka siledamaks.

Maski saab teha koduste vahenditega ja see on täiesti looduslik. Maski näole kandmisel võib tekkida kipitustunne, aga see kaob 5 minutiga.

Koostisosad ja valmistamine

Maski valmistamiseks läheb vaja:

  • 1 tl mett
  • 1 tl värsket sidrunimahla
  • pool teelusikatäit kaneeli
  • pool teelusikatäit muskaatpähklit

Sega kõik koostisosad kokku. Juhul kui Su nahk on tundlikum, lahjenda sidrunimahl veega, aga sel juhul lisa ka rohkem mett, sest vastasel korral jääb segu liiga vedelaks. Vastupidiselt, kui segu jääb liiga paksuks, siis lisa julgelt vett, kuniks saad soovitud tekstuuri.

Kuna see näomask laiendab veresooni, siis see ei ole soovituslik inimestele, kes kannatavad roosatsea, telangiektaasi või mõne muu näonaha nahahaiguse all.

Näole kandmine

Kanna segu näole ühtlase kihina. Vältige silmade ja suu ümbrust ning üldse silma ja suhu sattumist. Hoidke maski näol maksimaalselt 30 minutit, aga mitte vähem kui 10 minutit. Mask võib tekitada kipitus – ja põletustunnet ning see on täiesti normaalne. Kipitus kaob esimese 5 minuti jooksul.

Peale seda pese mask veega maha ja kanna näole kreeme, mida tavaliselt kasutad. Su näonahk peaks olema tunduvalt pehmem ja siidisem ning juba teisel kasutusel märkad ka erinevust visuaalselt.

Allikas: http://www.sportonlinegroup.com/

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!