Ära raiska raha enam pediküürile – vaid need kaks toiduainet annavad Sulle meeldivalt kaunid ja terved jalad!


Foto: Proovi nippi kodus, eriti peale väsitavat tööpäeva. See ei nõua aega, raha ega keerulisi protseduure ning peale väsitavat tööpäeva väärid 10 minuti pikkust lõõgastust. Artikkel avaldatud: 11.12.2021, 0:00.

Hoolitsetud jalad ei ole ainult esteetilised, vaid mõjuvad hästi ka meie tervisele. Vaatamata sellele, pööratakse jalgade tervisele siiski liiga tähelepanu. Olgu põhjuseks kas aja – või rahapuudus või hoopis teadmatus.

Järgnevalt anname väga lihtsa meetodi, millega saab jalad korda mõne hetkega ja see ei nõua aega, raha ega keerulisi protseduure. Vaatamata lihtsusele on lõpptulemus muljetavaldav.

Boonuseks Sa ei pea oma aega ega raha kulutama pediküüris ning võrreldes teiste koduste vahenditega, on järgnev retsept tunduvalt praktilisem, mis annab ka head tulemused. Sa võid seda teha igal õhtul.


Koostisosad:

  • 4 klaasi piima
  • 3 supilusikatäit söögisoodat

Kuumuta piim ja kalla see piisavalt suurde kaussi, kuhu hiljem mahuvad ka jalad. Lisa söögisooda ja sega hoolikalt läbi. Veendu, et segu ei oleks liiga kuum. Kui temperatuur on paras, siis aseta jalad segusse ja leota 10 minutit.

Pärast seda loputa jalgu sooja veega ning kuivata hoolikalt. Peale protseduuri on jalad pehmed, tunduvalt siledamad ja palju paremas korras. Parima tulemuse saamiseks leota jalgu iga päev.

Proovi nippi kodus, eriti peale väsitavat tööpäeva. See ei nõua aega, raha ega keerulisi protseduure ning peale väsitavat tööpäeva väärid 10 minuti pikkust lõõgastust.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!