Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Kas tead, milline oht varitseb Sind auto käivitamisel? Kui teada saad, ei tee Sa seda enam kunagi


Foto: Kliimaseadet ei tohi kohe auto käivitamisel sisse lülitada, kuna see võib olla ohtlik Sinu tervisele. Artikkel avaldatud: 19.02.2021, 0:18.

Ära lülita kohe konditsioneeri sisse, kui autosse istud. Ava aknad ja seejärel alles mõne minuti pärast lülita A/C sisse.

Uuringute kohaselt auto armatuurlaud, istmed, A/C kanalid ja tegelikult kõik sõiduki plastikust osad eraldavad benseeni, mis põhjustab vähki. Suur kantserogeen, millega pikaajaline kokkupuude võib põhjustada leukeemiat ja suurendab mõnede vähivormide ohtu.

Leukeemia, eriti ägeda müeloidse leukeemia (AML) risk on kõrgem töötajatel, kes puutuvad kokku kõrge benseeni tasemega, näiteks keemia-, kingade valmistamise ja nafta rafineerimisega seotud tööstusharudes.


Enamik meist lülitab kliima sisse automaatselt, kuid kui me oma autost lahkume ja aknad sulgeme, eritab see 400-800 mg benseeni.

Kui Sinu auto on pargitud päikese kätte ja temperatuur autos tõuseb, võib benseeni tase tõusta 2000-4000 mg-ni ja see on juba 40 korda lubatust suurem.

Kui Sa istud suletud akendega autosse, siis hingad sisse benseeni, mis tegelikult mõjutab Sinu maksa, luukude ja neere. Meie organism vajab palju aega, et saaks selle mürgi kõrvaldada.

Autode käsiraamatud ütlevad, et peaksime avama auto aknad kliima sisselülitamisel, kuid need ei ütle Sulle, miks.


Meditsiiniline selgitus:

Enne õhu jahutamist õhu konditsioneer tühjendab kogu kuumutatud õhu ja see sisaldab benseeni. See on toksiin, mis põhjustab vähki.

Niisiis, kui istud autosse ja ei tunne kuumutatud plasti lõhna, ava mitmeks minutiks aknad ja alles seejärel lülita konditsioneer sisse.

Alusta selle praktiseerimist kohe täna, et kaitsta ennast ja oma lähedasi, sest tagajärjed võivad olla fataalsed.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!