Saladus, mida arstid ei räägi. Kuidas 25 sekundiga nohust vabaneda?


Foto: Sellest artiklist saad head nõu, kuidas kiiresti nohust ja kinnisest ninast lahti saada. Artikkel avaldatud: 09.11.2023, 0:00.

Sügis on käes ja me kõik teame, mida see tähendab: gripihooaeg. Tundub, et pole mingit vahet, kui tihti Sa käsi pesed või püüad rahvarohkeid kohti vältida. Varem või hiljem hakkab see ikka külge. See on lihtsalt osa hooajast.

Kinnise või vesise ninaga ja pidevalt nuusates tööl käia pole ka väga mõnus tunne, kuid õnneks on olemas kaks trikki, mis Sul vabalt hingata lasevad ja selleks läheb ainult 25 sekundit!

1. Surumine ja pressimine

Suru oma keele ülaosa vastu suulage ja seejärel lase lahti. Seejärel suru nimetissõrm ja keskmine sõrm kulmude vahele.

Korda mõlemat sammu – suru keelt, vajuta sõrmi, suru keelt, vajuta sõrmi veel 20 sekundit. Nii saad vältida kinnist nina!


2. Hoia hinge kinni

Teine nipp on hinge kinni hoidmine. See toimib, sest Sinu aju arvab, et Sul ei ole piisavalt õhku ja Sinu ellujäämise instinktid hakkavad tööle ning ninasõõrmed lähevad puhtaks, et Sa hingata saaksid. Muljetavaldav, eks?

Kuidas see siis töötab? Kalluta oma pea taha ja suru suu ning ninasõõrmed kinni. Hoia hinge kinni niikaua, kui suudad ja lase siis ninasõõrmed vabaks ning hinga.

Korda sama tegevust mitu korda, kuid lõpeta kohe, kui Sul on ebamugav ja tahad hingata.

Vaata neid tõhusaid nippe allolevast videost:

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!