Ta kasutütar kiusas koolis teisi, aga siis andis ema talle õppetunni – aga kas see oli õige?


Foto: Kaylee Lindstrom kiusas ja noris koolis odavate riiete pärast oma klassiõde, kuid kasuema andis talle õppetunni, mis muutis ta elu igaveseks. Artikkel avaldatud: 04.07.2017, 11:41.

Üks Utah ema leidis väga loomingulise viisi, kuidas anda oma kasutütrele õppetund, et viimane enam koolis teisi lapsi ei narriks.

Kui Ally Olsen sai teada, et tema kihlatu tütar, Kaylee Lindstrom kiusas ja noris koolis odavate riiete pärast oma klassiõde, oli Olsen sõna otseses mõttes šokeeritud. Kaylee, kes käib neljandas klassis, noris järjepidevalt oma klassiõde tema riiete pärast, nimetades neid «koledateks» ja «haisvateks».

Olsen leidis, et ta peab andma oma kasutütrele õppetunni. Olsen võttis Kaylee ja viis ta kohalikku kaltsukasse ning ütles talle, et kasutütar otsiks välja kõige koledamad riided, mis ta leiab.

Kaylee sukeldus riiulite vahele otsingule, kuid ta ei teadnud, milline plaan kasuemal sellega tegelikult on. Iga «koleda» riideeseme, mille Kaylee riiulitelt haaras, pidi ta järgnevate päevade jooksul koolis ise kandma.


Kaylee ütleb, et nende päevade jooksul narriti ja noriti teda kohutavalt. Nüüd sai ta aru, millist alandust tema klassiõde pidi tema pärast tundma.

Pärast paari järjestikust päeva koolikiusamist otsustas Kaylee vabandada tüdruku ees, kelle üle ta naeris, ja nüüd saavad nad väga hästi läbi ning neist on saanud lahutamatud sõbrannad.

Vaata videot allpool, kas Sina kasvataks nii oma last:

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!