Ettekandja on pahane, kui külastaja tellib ainult vett, aga kui ta näeb arvet, hakkavad tal pisarad voolama!


Foto: Kasey Simmons on ettekandja, kelle väike heategu sai talle heldelt tasutud. Artikkel avaldatud: 02.06.2017, 15:49.

Ettekandjana sõltud Sa väga palju äraelamiseks jootrahast. Jootraha, mis jäeti ettekandja Kasey Simmonsile, tundus aga alguses veana.

Tema kliendiks oli pere, kes tellisid ainult vett, mis oli menüüs kõige odavam asi. Kasey oli alguses nende tellimusest häiritud, kuid kui ta nägi jootraha, mis oli talle arvele jäetud, oli ta sõnatu.

Perekond oli jätnud talle 500 dollarit jootraha. Oli selge, et nad olid tulnud kindla teadmisega, et talle midagi meeldivat teha ja jätsid ka kirja, mis selgitas kõike.

Päev enne oli ta lohutanud toidupoes ühte vanemat naist, kes lahinal nuttis. Ta tegi naisele mõned komplimendid ja üritas naisel tuju tõsta. Kasey maksis ka naise kaupade eest, mida oli 17 dollari väärtuses, kuid ta ei teadnud, et see, mis ta naise heaks tegi, oli väärt palju enamat.


«Sullivani perekonna nimel tahame me Teid tänada selle eest, milline hea inimene Te olete. Meie jaoks oli eile üks masendavamaid päevi aastas, kuna see oli mu isa 3. surma-aastapäev.

Te tegite mu ema päeva väga imeliseks. Mu ema polnud naeratanud päevast, mil mu isa suri ja sinu tegu suutis ta uuesti naeratama panna. Ema poearve oli ainult 17 dollarit, kuid Te nõudsite, et tasute selle ise. Te ütlesite mu emale, et ta on ilus naine ja ta peaks rohkem naeratama, sest see sobib talle.»

On hämmastav kui vähe headust võib muuta kellegi elu paremaks. Kasey tahtis näha seda naist naeratamas ja sai selle eest vastu helde tasu.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!