Ema maailm keerati pea peale pärast tema 3-aastase poja traagilist õnnetust. Nüüd hoiatab ta teisi


Foto: 3-aastane Carlton Hill hüppas batuudil, kuid murdis õnnetuse käigus reieluu. Artikkel avaldatud: 17.07.2017, 12:07.

Peredes on järjest rohkem levinud ühe lõbustusena batuut tagahoovis. Lapsed armastavad hüppamist ja tundub, et nad ei väsi kunagi. Seda on suurepärane näha, et lapsed mängivad õues, mitte ei istu toas arvuti, teleka või telefoni ees.

Kaitlin Hillil ja tema perel ei ole kodus batuuti, kuid tema ja tema abikaasa soovisid oma 3-aastast poega Carltonit õnnelikuks teha. Nad läksid koos batuudiparki lõbusat päeva veetma.

Lõbu ei kestnud kahjuks kaua. Ühel hetkel Carlton hüppas õnnelikult ja järgmisel äkki viskles valust. Ema süda oli valust lõhkemas kui nägi oma väikest poega suurtes valudes ja nad tormasid koos lapsega kohe haiglasse.

Kui Carltoni emale Kaitlinile öeldi, mis tema pojaga juhtus, läks ema näost kohe valgeks. Lapsel oli reieluu katki läinud.

Kaitlin sai veel ühe šokeeriva uudise, et alla 6-aastased lapsed ei tohiks batuudile minna.


Ameerika Pediaatriaakadeemia on teinud soovituse ja selgitab, et kuna väikeste laste luud on nõrgad ja arenevad veel, siis pole korduv üles-alla põrkamine nende jaoks kasulik, kuid kahjuks pole enamik vanemaid sellest teadlikud.

Carlton oli 6 nädalat kipsis ja aktiivse väikse poisi jaoks ei olnud see üldse tore.

«Loodame, et jagades oma lugu, takistab see lapsel ja tema perekonnal vältida traumat ja südamevalu, mis batuudil hüppamisega võivad kaasneda,» kirjutas Kaitlin oma Facebooki lehel.

Kaitlin loodab, et selle teabe jagamine suurendab teadmisi väikelaste vanemate seas, nii et teised lapsed ei pea läbi elama Carltoni kohutavaid kannatusi.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!