Isa toitis oma tütart sellega päevi kuniks ühel päeval laps oleks peaaegu lämbunud. Nüüd ta hoiatab teisi vanemaid.


Foto: Justin Morrice söötis oma tütart, kui tütar äkki enam hingata ei saanud ja lillaks hakkas muutuma. Artikkel avaldatud: 28.07.2017, 11:58.

Oma silme all lapse eluohtliku seisundi nägemine on kindlasti iga vanema kõige õõvastavam kogemus. Laps ei saa hingata ega nutta, tema keha ja huuled muutuvad lillaks ning ainus võimalus lapse elu päästa on kiire tegutsemine.

Kanadast, Saskatchewanist pärit Justin Morrice, kes on 10-kuulise Annabelle isa, rääkis oma traumaatilisest kogemusest Facebookis, et hoiatada teisi lapsevanemaid. Ta andis oma lapsele üle tähtaja läinud juustupulbrit, mis enam ei lagunenud lapse suus ja läks tükina lapse kõrri.


Seda postitust on jagatud ligi 80 000 korda. Kuigi see isa oli õnnelik, et ta suutis toidu oma lapse kurgust välja tõmmata, on oluline märkida, et sõrme toppimine imiku suhu või kurku ei ole soovitatav. See võib põhjustada takistuse liikumise edasi kõrri ja teha olukorra veel hullemaks.

Helista parem 112 ja kutsu professionaalne abi. Kindlasti saad Sa kiirabi jõudmiseni telefoni teel juhiseid, kuidas sinnani toimida.

Lapsevanema kohustus on veenduda, et ta lapse elu kuidagi ohtu ei seaks ja lapsest kasvaks elujõuline, rõõmus ja positiivne inimene. Elu tähendab saada olulisi õppetunde, kuid mida rohkem on meil infot ja mida rohkem me oleme selleks valmis, seda paremini oskame me kaitsta ennast ja oma kalleid lähedasi.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!