Naine teeb juhusliku perekonna foto. Päevad hiljem saab ta tundmatult numbrilt SMS-i, mis tekitab talle külmavärinad


Foto: Perekond Rita's Italian Ice’i ees jäätist nautimas. Artikkel avaldatud: 05.12.2023, 12:30.

Maailmas, mis tundub, et kogu aeg muutub tumedamaks ja masendavamaks, on raske motiveeritud olla. Mida saaksime teha, kui planeedi probleemid on nii suured?

Väikesed lahked teod võivad olla paremad, kui me kunagi ette oskame kujutada. Näiteks see lugu naisest, kes kohtus armsa perekonnaga ja otsustas teha neile midagi kena. Ta ei teadnud, kui palju tema väike žest nende jaoks tähendab.

8. juunil läks Joyce Rhinehart Rita’s Italian Ice’i, et oma pojapoja Blake’iga jäätist süüa. Kui nad koos Blake’iga lahkuma hakkasid, märkas Joyce perekonda, kes koos väljas pingil jäätist nautisid.

«Midagi ärgitas mind küsima, kas ma saaksin neist pilti teha,» kirjutab Joyce Facebookis.


Ta tegi oma telefoniga klõpsu ja andis siis telefoni peretütre kätte, et see saaks pildi endale edasi saata. Perekond tänas Joyce’i ja Joyce läks Blake’iga koju ning unustas peagi selle toreda hetke.

Lugu sellega siiski ei lõppenud. Mõni päev hiljem sai Joyce tundmatult numbrilt tekstisõnumi. Kui ta selle avas ja seda luges, tekkisid tal külmavärinad ja ta puhkes nutma.

«Austatud proua, Te tegite meist 8. juunil Rita’s Italian Ice’i ees pildi. Minu naine suri eile ja see on viimane pilt, millel me oleme perekonnana koos. Palun võtke vastu minu sügavaim tänu Teie lahkuse eest, see tähendab minu jaoks kõike.»

Ära kunagi alahinda lihtsate heategude jõudu. Sa ei tea kunagi, mida see kellegi teise jaoks tähendada võib!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!