Jõulukink kallimale: milline jõulukink mehele ja milline jõulukink naisele?


Foto: Jõulukink kallimale on tähtsuselt teine kink aastas pärast pärast sünnipäeva. Seepärast kallimale jõulukingi valimine on väga tähtis ja sellele tuleks hakata mõtlema juba varakult. Järgnevas artiklis annamegi ideid, mida kinkida jõuludeks kallimale, olgu selleks mees või naine. Artikkel avaldatud: 05.12.2020, 7:15.

JÕULUKINK KALLIMALE

Mida kinkida jõuluks oma kallimale? See on iga-aastane küsimus, mis paneb mõnegi inimese pea valutama, eriti veel see aasta seoses hetkelise ja pidevalt süveneva COVID-19 pandeemilise olukorraga. 

Seoses viiruse levikuga ei ole hetkel võimalik teha lühiajalisi plaane, rääkimata pikema-ajalistest ja seetõttu tuleks kingi valikust välja jätta reisid, puhkused, spaad, hotellid jms., mis nõuavad pikemat planeerimist ja seotud reisimisega.

Kuna üleüldse see aasta ja selle aasta jõulud on eripärased. Olukord on muutumas igapäeva kriitilisemaks, suured jõulupeod on ammuilma tühistatud ning olukord võib muutuda nii kriitiliseks, et jõulude ajal isegi vanavanemate külastamine ei pruugi olla kõige mõistlikum, siis see aasta pakume välja ka erilisemat kingiided.

Tahest-tahtmata on selle aasta jõulud rahulikumad, privaatsemad ja veedetakse rohkem aega omavahel, siis ehk tuleks seda aega kasutada teineteise avastamiseks ning teha oma kallimale üks elegantne ja omamoodi jõulukink.

JÕULUKINK MEHELE: mida kinkida mehele jõuludeks

Eriline aasta, siis ka eriline kink mehele jõuludeks. Kui Sa ei ole varem, siis üllata teda tõeliselt see aasta millegagi, mida ta eales ei oleks uskunud, et sellise kingi saab. Pakume välja luksuslikke ja elegantseid täiskasvanute tooteid, mis peaks nii või naa iga paari salasahtlis olemas.

Kui rääkida sellisest omapärasest kingist, siis õiget valikut meestele on tunduvalt keerulisem teha kui näiteks sama jõulukink naistele, aga naistele kingist juba järgmisest peatükis. Mida siis kinkida mehele jõuludeks täiskasvanute poest?

Kõige lihtsam enne haara initsiatiiv enda kätte ja näita seda oma kallimale läbi erilise jõulukingituse. Osta näiteks seksikad käerauad või sidumisnöör, ulakas piits, massaažiõlid, massaažiküünlad ning endale seksikas pesu või rollimängukostüüm. Kink ei ole kallis, aga kingiga näitad, et nendest jõuludest või aasta viimastest päevadest tulevad meeldejäävamad ja see kink jääb talle meelde.

Ülaltoodud näidiskomplekti võid täiustada täpselt nii nagu soovid ja mida arvad või tead oma kallima eelistusteks või kui kaugele julgete või olete nõus minema. Kui tead oma kallima eelistusi täpselt, siis seda jõulukinki ja päeva ei unusta ta iial.

Lisaks võid toda jõulukinki kombineerida ka muude kinkidega (näiteks plaanisid kallimale kinkida kella), mis muudab kingitust veelgi meeldejäävamaks ja paremaks. Sellise valikuga on kombinatsioonide ja võimaluse arv piiramatu ning piisab ainult enda fantaasiast.

JÕULUKINK NAISELE: mida kinkida naisele jõuludeks?

Kui täiskasvanute poest mehele kingi valimine on vägagi keeruline ja reeglina on seotud olukorda ka kinkija ehk naine, siis naisele jõulukingi ostmisel vastupidine. Kinki osta on vägagi lihtne, aga kingitusest võib osa saada endale ka mees.

LELO SONA ja SILA

LELO SONA ja LELO SILA on luksuslikud kliitoristimulaatorid. Üle maailma s.h. Eestis väga populaarsed ning iga naine, kes on antud tootega natuke kursis, soovib seda endale salasahtlisse.

Täpsema informatsiooni leiad tootekirjeldusest, aga lühidalt helilainetel uus stimulatsioonitehnoloogia, mis pakub enneolematuid orgasme. LELO SONA on äkilisem ja tugevam stimulaator, LELO SILA aga vaiksem, pehmem ning hellitavam. Super kink kallimale. Vaata LELO SONA tootekirjeldust ja LELO SILA tootekirjeldust.

SEKSIKAS PESU NAISTELE

Teine suurepärane jõulukink oleks seksikas pesu naistele. Valikus on sadu erinevaid mudeleid, kollektsiooni ja tüüpe – alates kehasukkadest, korsettidest, bodidest lõpetades pesukomplektide ja hommikumantlideni välja. Kokku üles 450 erineva toote. Vaata kogu seksika pesu valikut.

Selle jõulukingi teeb eriliseks, sest sellest saab osa ka kinkija ehk mees, sest vaevalt naine ulakat pesu hakkab üksinda kandma. Eriliseks teeb ka see, et mees saab valida pesu oma maitse järgi.

Kombineeri kink ülaltoodud kliitoristimulaatoritega, erootilise pesuga ning lisa juurde massaažiõlid, massaažiküünlad ja mistahes tooted ning tee omale kallimale üks meeldejäävamaid jõulukinke.

Kirsiks tordi peal lisa juurde kullapoest tellitud kena kaelaehe, kell, sõrmus, kõrvarõngas või mis iganes parimaks pead ning edaspidi selliseid kinke on raske üle trumbata. Ja mis muidugi kõige parem – ka su kallim on õnnelik ja üllatunud. Nagu on ütlus – Happy Wife, Happy Life :)

Aga oma silm on kuningas ja oma valikud ning eelistused parimad. Seega tutvuge laia kaubavalikuga LoveShop.ee erootikapoes, kus artikli kirjutamisel ajal on valida pea 1700 erineva toote vahel.

 

 

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!