Isa vahetas oma 3 nädala vanuse lapse mähet, kui äkitselt märkas lapse kõhul midagi hirmuäratavat. Nüüd hoiatab ta teisi.


Foto: Jordan Bartliffi poeg sai mähkmetest raske trauma, mistõttu isa teisi hoiatab. Artikkel avaldatud: 31.07.2017, 12:02.

Jordan Bartliffi poeg sündis kolm nädalat tagasi. Nagu imikutel ikka, kasutas inglane mähkmeid, mis olid ostetud Asda supermarketite ketist, aga kui ta tahtis tunni aja pärast oma poja mähet vahetada, oli ta nähtust šokeeritud.

Lapse nahk, mis mähkmega kokku puutus, oli üleni punane ja ketendas. Vanemad tormasid kohe lapsega haiglasse. «Ta ei ole mähkmetele allergiline, selle võib välistada,» kirjutas Jordan Facebookis. «See on hoopis keemiline reaktsioon, kinnitati haiglas.»

Ta jätkas: «Poeg on 3 nädalat enne seda ilma probleemideta samu mähkmeid kandnud. Ma tavaliselt ei postita Facebookis isiklikke asju, kuid näha, kuidas vaid 3-nädalane minu kallis süütu pojake nüüd hingamisaparaadi all sellepärast peab olema, murrab mu südame.


Ma ei taha, et see juhtuks ühegi teise väikese hingega, nii et palun olge nende mähkmetega valvsad ja ettevaatlikud, sest see on ilmselt halb partii.»

Kaks päeva hiljem korjas supermarketite kett mähkmed ettevaatusabinõuna lettidelt. «Meie head soovid ja palved on koos Bartliffi perekonnaga ja me südamest loodame, et nende poeg paraneb ja saab täiesti terveks,» ütles supermarketi esindaja.

«Me oleme koos isaga sama puudutatud ja oleme lettidelt kõik mähkmed kokku korjanud, et saaksime neid testida.» Loodetavasti saavad nad teada, mis põhjustas sellise kohutava reaktsiooni mähkmetele, enne kui teised väikesed kannatavad samu vigastusi.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!