Jahimees pääses napilt eluga, kui pooletonnine põder teda seksuaalselt ründas


Foto: Vennapoeg John Larsen ütles, et tema onu oli teadvuseta ja üleni verine, kui nad ta leidsid. Artikkel avaldatud: 20.10.2017, 14:36.

Michigani mees on kriitilises seisundis haiglas pärast seda, kui jahi ajal teda seksuaalselt suur põder ründas.

Jeremy Larsen oli oma venna ja vennapojaga Dog Lake lähedal Ontarios jahil, kui ta kogemata terve purgi põdrauriini endale peale ajas. Ta otsustas seepeale mõne kilomeetri kaugusel asuvasse jahimajasse riideid vahetama minna.

Tal oli natuke saanud juba kõndida, kui järsku teda suur isane põder ründas. Hr Larsen üritas ennast relvaga kaitsta, kuid rünnak oli nii ootamatu, et põder lõi ta pikali ja relv lendas käest.

Vaene mees lamas põlvedel ja kaitsetuna, samal ajal kui võimas loom oma massiivseid suguelundeid tema vastu hõõrus, jäljendades seksuaalvahekorda.

Loom ründas hr Larsenit mitu minutit, kuni lõpuks «lõpetas» ja mehe rahule jättis.


Tõsiselt vigastatud jahimehe leidsid kaks tundi hiljem tema vend ja vennapoeg, kes samuti jahimajasse suundusid.

Jeremy Larsen viidi helikopteriga Toronto haiglasse, kus arstid suutsid tema seisundi stabiliseerida. Tal oli katki viis ribi ja mitu luumurdu, kuid arstide sõnul tema elu ohus ei ole.

Mõni aeg peale sündmust andis Ontario Loodusvarade ja Metsanduse Ministeerium hoiatuse põdrauriini kasutamise kohta. Ministeerium väidab, et see on alates 2011. aastast juba kolmas selline rünnak ning kõigi põhjuseks oli põdrauriin.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!