Kasuisa kuritarvitas kasutütart aastaid – siis need motomehed kuulsid sellest ning tegid ainuõige teo


Foto: See lugu näitab, et motomehed ei ole alati meile tuttavalt stereotüüpsed gängsterid ja kurjategijaid. Vaid on tuhandeid häid inimesi, kes võtavad teiste muresid ka enda kanda. Ära hinda raamatut raamatut kaane järgi! Artikkel avaldatud: 28.01.2020, 0:00.

Jennifer (nimi muudetud), oli vaid 10-aastane, kui algas tema suur õudusunenägu. Ta elas õnnelikku ja normaalset pereelu, kuniks ta ema leidis uue mehe. See sai lapsele saatuslikuks.

Kui ema ei olnud kodus, siis uus kasuisa kuritarvitas last. Ta kasutas nii vaimset kui ka füüsilist vägivalda ning lisaks peksmisele kasutas mees 10-aastast tüdrukut ka seksuaalselt.

Jennifer kartis oma kasuisa ja seetõttu ei rääkinud juhtunust kellelegi. Endasse hoitud hirmu, stressi ja kuritarvitamise järel tekkisid tal mitmed psühholoogilised probleemid. Ta peaaegu ei söönudki enam, ei saanud magada ja oli pidevalt hirmul.

«See oli kõige hullem aeg minu elus. Ma andsin alla ja olin oma elust loobunud ning tõenäoliselt ka teised märkasid seda», ütles Jennifer veebilehele Yahoo antud intervjuus.

Aga õnneks Jennifer, kes on iseloomult murdumatu ja visa, suutis lõpuks leida piisavalt jõudu ja julgust, et rääkida tõtt. 2 aastat hiljem, 12-aastaselt rääkis Jennifer emale, mida kasuisa temaga teeb.

Koheselt teavitas ema politseid. Mees küll arreteeriti, aga siiski Jennifer kui ka ema ei leidnud rahu, sest kohtuprotsessini võis minna kuni 3 aastat ning mees oli sel ajal vabaduses. Ka tulevane kohtuprosess oli Jenniferi jaoks hirmutav, sest ta tundis, et ta ei julge ega suuda oma kasuisa vastu tunnistada.

12-aastane tüdruk oli pidevas hirmus ja paranoiline. Ta kartis olla üksinda kodus, kontrollis pidevalt, kas kõik aknad ja uksed on lukus ning dužži alla mines kartis võtta riideid seljas. Rääkimata unest. See vähene uni, mis ta sai, oli täis luupainajaid.

12-aastase tüdruku vaimne seisund läks juba nii halvaks, et tal tekkisid enesetapumõtted. Ta tundis, et lihtsam on alla anda ja lahkuda siit elust, kui iga päev taluda lõppematuid piinasid. Aga õnneks seekord oli saatus tüdruku poolel.

Loost kuulsid Tombstone nime kandva motogängi liikmed. Tombstone motogäng on BACA (Bikers Against Child Abuse) liige. See MTÜ kaitseb väärkoheldud lapsi ning annab peredele toetust.

Nende roll lastekaitses võib olla alates maja valvamisest lõpetades kohtuasjadeni välja. Tegu on tuntud organisatsiooniga, mis jagab lastele telefoninumbreid ja lapsed, kes tunnevad hirmu, võivad neile helistada 24 tundi päevas.

Kuna Jenniferi kasuisa oli kuni kohtuprotsessini vahi alt vabastatud, siis BACA liikmed organiseeritsid tüdruku majale ööpäevaringse valve, et tüdruk tunneks ennast turvaliselt. See andis Jenniferile väga palju julgust ja enesekindlust. Ta sai üle hirmust tunnistada kohtust kasuisa vastu.

Kui lõpuks saabus kohtuprotsess, siis Tombstone motogängi liikmed olid ka kohtus, näitamaks Jenniferile, et ta ei pea midagi kartma. Nad on alati temaga ja kaitsevad teda.

Tänu suurte, maskuliinsete ja habemetes motogängi liikmetele rääkis Jennifer detailselt juhtunust. See oli piisav, et mõista teda piinanud kasuisa pikaks ajaks vangi, kus teadagi, selliseid inimesi eriti ei austata.

Aga see ei olnud kõik. Kohtuprotsess võis küll läbi saada, aga motomehed jätakasid Jenniferi abistamist. Aeg-ajalt viisid nad teda kooli ja samuti Jennifer teab, et nad on kõigest ühe telefonikõne kaugusel.

Aastaid hiljem, kui Jennifer lõpetas kooli, olid BACA liikmed tema lõpetamisel. Ja just tänu nende toetusele on Jennifer juhtunust taastunud. Tänapäeval ta üritab küll lugu unustada, aga siiski tahab teisi sarnanse saatusega lapsi julgustada rääkima juhtunust ja võtma ühendust.

Vaata Jenniferi videot

See lugu näitab, et motomehed ei ole alati meile tuttavalt stereotüüpsed gängsterid ja kurjategijaid. Vaid on tuhandeid häid inimesi, kes võtavad teiste muresid ka enda kanda. Ära hinda raamatut raamatut tema kaane järgi!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!