Ema poseerib hiiglasliku kõhuga kaamera ees ja kui ta ringi pöörab, näeb ta, et teda on julmalt lollitatud


Foto: Jazzy ja Rich olid õnnelik perekond ja ootasid oma teist last, kui Rich ootamatult naise kätt palus. Artikkel avaldatud: 17.08.2017, 12:17.

Igaüks, kes on kunagi olnud naine või ema, võib nõustuda, et kaks kõige maagilisemat hetke elus on need, kui saate teada, et olete rase või keegi palub Sind endale naiseks.

Nüüd aga kujuta ette, et Sind palutakse naiseks samal ajal kui Sa oled rase. Võib vaid ette kujutada seda armastuse ja eufooria tunnet sellel hetkel.

Allolev maagiline lugu juhtus just selle naisega vaid paar päeva enne seda, kui ta sünnitama pidi.

Jazzy ja Rich ootasid oma teist last ja olid sünnitusest vaid mõne päeva kaugusel. Perekond oli aga otsustanud, et enne suurt päeva kavatsevad nad Jazzi rasedust jäädvustada sünnituseelse fotosessiooniga.

Jazzy meigi tegi professionaalne meigikunstnik ja Jazzy oli endale selleks sündmuseks ilusa roosa kleidi välja valinud. Nende tütar Reign pidi kandma samuti kleiti, mis sobib emaga pildistamiseks .

Sel nädalal oli iga päev vihma sadanud, kuid pildistamispäeval oli nagu tellimise peale päike väljas. Perekond istus autosse ja suundus pildistamiskohta.


Teel olles otsustasid nad kiire peatumise teha. Nad läksid autost välja ja kõndisid metsa, kuni nad jõudsid ilusa koseni. See oli täiuslik koht pildistamiseks. Jazz nägi oma kleidis jalustrabav välja.

Kuid Jazzy ei teadnud siiski seda, et Rich oli planeerinud midagi enamat kui lihtsalt sünnituseelset fotosessiooni.

Fotograaf võttis paar kaadrit ja palus seejärel Jazzil järgmise pildi jaoks ümber pöörata.

Jazzy märkamata astus Rich tema selja taha ja laskus ühele põlvele ning võttis taskust välja väikese ehtekarbi.

Jazzi reaktsiooni nägemiseks vaata allpool olevat videot. Väike vihje – Sul võib salvrätti vaja minna.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!