See mees käib kohtamas naisega, kuigi ta on abielus. Kõlab totakalt, aga ka Sina oleksid tema poolt!


Foto: Kas Sina või Sinu mees ikka kohtleb Sind nagu esimesel kohtingul või ... ? Loe artiklit ja kui oled mees, siis mõtle! Sa oled selle naisega koos, sest Sa armastasid teda algul ja püüdsid rohkem ning ei ole põhjust muutuda mugavaks! Artikkel avaldatud: 30.01.2020, 0:00.

Jarrid Wilson on abielumees, pastor, kirjanik ja blogija, kes tegi karmi, aga väga ausa ülestunnistuse, mida on Facebook’is jagatud juba üle 78 000 korra!

Ülestunnistuse tegi oma blogipostitutes pealkirjaga: «Ma käin kohtamas, kuigi olen abielus» ja seal kirjutab järgnevat:

Ma pean üles tunnistama! Ma käin kohtamas, kuigi ma olen abielus!

See tüdruk on uskumatu! Ta on ilus, tark, kaval ja tugev ning tal on tugev usk jumalasse. Mul meeldib temaga õhtustada, vaadata filme, käia kohalikel meelelahutusüritustel ja alati öelda, kui ilus ta on.

Ma ei mäleta, millal ma olin ta peale vihane kauem kui viis minutit. Lisaks tema naeratus paneb mu päeva alati särama, sõltumata, kui hea või halb päev tegelikult oli.


Mõnikord tuleb ta mu töö juurde ette teatamata, tuues mulle parima lõuna või mis veel parem – toob lõunasöögi, mille ta ise kodus valmistas.

Ma ei suuda uskuda, kui õnnelik ma olen, et käin kohtamas temaga, kuigi ma olen abielus. Ma kutsun teid üles proovimaks samuti käia kohtamas, kui olete suhtes või abielus ja alles siis näete, kuidas see muudab teie elu!

Oh! Kas ma ikka mainisin, et see naine, kellega käin kohtamas on mu abikaasa? Või mida Sa siis ootasid? Lihtsalt, kui oled abielus, ei tähenda, et kohtingud peaksid lõppema ja elust kaduma.

Ta jätkab, et kohtingud ei tohiks kunagi lõppeda, olenemata kui kaua olete koos olnud. Kohtingutel õpid inimest tundma ning suhte alguses kogetud liblikad peaksid jääma alatiseks.

Oma blogi võtab kokku sõnadega – võta igat päeva nii nagu oleksite koos esimesi päevi ja sa näed oma suhtes drastilisi muutusi. Käi kohtingul ka oma naisega pärast neid kõiki kuid, aastaid või aastakümneid. Ära unusta ega tüdine temast ning näed ja avastad temas uusi ning huvitavaid külgi.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!