Jalgpalli MM on ajanud venelannad Tinderisse, et nii moosida omale kuumi välismaa kutte


Foto: Jalgpalli MM 2018 ei aja kihevile mitte ainult jalkafänne, vaid ka venelannasid, kes proovivad oma osa saada riiki sisenevatest meestehordidest ja seda muidugi tänapäevaste lahendustega - Tinderi vahendusel. Artikkel avaldatud: 28.06.2018, 15:37.

Selle aasta jalgpalli suursündmus on muidugi Venemaal toimuv jalgpalli MM, mis naelutab sadu miljoneid kirglikke fänne (tegelikult üle miljardi) telekate ette ja meelitab sadu tuhandeid entusiastlikumaid jalgpallituriste Venemaale mänge vaatama.

Rikaste, jõukate ja temperamentsete riiki sisenenud välismaa jalgpalli meesturistide hordid on kihama ajanud ka kõige tagasihoidlikumad venelannad, kes soovivad leida omale kohtingurakenduste vahendustel unistuste kaaslast teistpoolt piiri. Kohtingurakenduste kasvunumbrid on mitmekordistunud.

Veebilehe The Sun vahendusel on Tinderi populaarsus MM-i ajal tohutult kasvanud. Erinevate teleoperaatorite sõnul küündib kasv kuni 1000% protsendini ning mängude ajal otsib 2 miljonit kasutajat Tinderi vahendusel seda õiget armastust või siis lihtsalt kohtingukaaslast.

Tinderi kasutamise populaarsuse kõrghetked on just mängude ajal vahetult saadioni(te) läheduses, kuhu on parvedesse kogunenud kümned tuhanded jalgpallifännid ja seega «saaklooma» leidmise tõenäosus suurem.

Kui varasemalt vene naisterahvastel Tinderi vastu huvi puudus, siis nüüd on venelannad otsinud välja parimad riided, teinud parimad meigid ning fotod ja hakanud omale looma Tinderi profiile, et potentsiaalne ja tulevane kaaslane neid kindlasti üles leiaks.

Venelannade suur Tinderi kasutamise buum ei ole jäänud märkamata ka meesturistidele, kes enne Tinderit ei kasutanud või Tinderi konto sootuks puudus.

Loodus tühja kohta ei salli ning lisaks venelannadele on Tinderit hakanud kasutama ka turistid. Eelkõige on populaarsuse kasv tõusnud Mehhiko, Argentiina ja Iisraeli meeste hulgas, kes on tulnud Venemaale osaks saama jalgpalli suursündmusest.

Mis on Tinder? Tinder on kohtingurakendus, mida saab kasutada igaüks ja partneri otsimisel kuvatakse esimesena inimesed, kelle hetkeline asukoht on lähimal.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!
PAF KONTO AVAMISEL SAAD KOHESELT 25 TASUTA SPINNI + €10 PÄRISRAHA