Kui istud ühes nendes asenditest, paljastad Sa enda kohta teistele väga palju


Foto: Sinu istumise asend reedab Sinu iseloomu kohta väga palju. Loe ja saa enda ning teiste kohta mõndagi huvitavat teada. Artikkel avaldatud: 04.05.2017, 11:13.

Kas teadsite, et jalgade asend istudes reedab Teie isiksuse kohta psühholoogide sõnul väga palju. Niisiis, järgmine kord saad enda ümber istuvaid inimesi jälgida ja õppida midagi nende iseloomu kohta.

Positsioon A

Need inimesed arvavad, et probleemide eiramine paneb need kaduma. Kahjuks pole see nii. Need inimesed tahavad oma mured teiste kaela veeretada ja ise nendega mitte tegeleda, et mitte oma väärtuslikku aega raisata.

Nende isikutega on kerge suhelda – nad on huvitavad, loomingulised, võluvad ja natuke lapsikud. Tihti nad enne ütlevad kui mõtlevad ja see võib tekitada arusaamatusi.

Positsioon B

Need inimesed on elava kujutlusvõimega unistajad. Nad on täis häid ja uusi ideid, mida sageli väga hinnatakse. Neile ei meeldi rutiin ja nad armastavad reisida ning kohtuda uute sõpradega.

Neil pole mingit probleemi alustada otsast peale, kui nad pole millegagi rahul. Nad ei raiska oma aega suhetele, mis neid õnnelikuks ei tee ja ei tööta nendes kohtades, mis neile ei meeldi.

Positsioon C

Need inimesed on väga mugavad. Nad kaaluvad päevi, enne kui midagi osta tahavad, sest nad peavad kindlad olema, et see on õige valik. Neile peab kõik olema täiuslik. Nad on väga valivad, kui tegemist on riiete, kingade, parfüümide või mööbliga.

Neil on tihti probleem keskendumisega ja neil on ekslev meel. Teistele võib see ülbena tunduda, kui nad ei kuula, mida teised neile räägivad.


Positsioon D

Nendele inimestele ei meeldi hilineda ja nad panevad pahaks, kui teised seda teevad. Nad on intelligentsed ja haavatavad isikud, kellele rahu on äärmiselt tähtis.

Neile ei meeldi tülitseda ja nad tunnevad end ebamugavalt, kui peavad avalikult liiga palju emotsioone väljendama. Suudlemine on neile midagi väga intiimset ja neile ei meeldi seda teha teiste inimeste ees.

Inimesed, kes istuvad samas asendis, aga nende tallad on maas, on väga avatud ja neil ei ole probleemi oma tunnete väljendamisega. Kohati võivad nad tunduda väga ebaviisakad.

Nende kodu on nende pühamu, kus nad saavad täielikult lõõgastuda. Neil on raske aktsepteerida kriitikat, sest nad leiavad, et see on isiklik rünnak ja nad peavad end kohe kaitsma.

Positsioon E

Nendel inimestel pole kunagi kiire ja nad usuvad, et kõik tuleb õigel ajal. Nad on kangekaelsed ja järjepidevad ning ei loobu kunagi enne, kuni nad saavutavad oma eesmärgi.

Neile on nende välimus väga oluline ja nad on selle nimel nõus palju vaeva nägema ning investeerima, kuid see võib olla märk ka mõningast ebakindlusest. Nad ei talu väga kriitikat.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!