isa-ja-ema

Bella Moore-Williams oli vaid 18 kuud vana, kui ta perega puhkusereisil olles raskelt haigeks jäi. Perekond tormas temaga kohe haiglasse pärast seda, kui Bella enam ei liigutanud ja kaotas teadvuse.


Nädal pärast intensiivravis viibimist, Bella iseseisvalt ei hinganud ja tema pere kogunes haiglas tema voodi ümber, et pisikesega hüvasti jätta.

Kogu pere tuli ükshaaval Bella juurde, et öelda midagi õekesele hüvastijätuks. Bella ema, Francesca oli ahastuses ja ei suutnud mõelda muud kui: „Miks meie?” See oli südantlõhestav.

Isa hoidis oma printsessi kätt, kui arstid hingamisaparaadi välja lülitasid ja monitoridelt kadus pilt. 20 minutit hiljem tundis isa, et tütreke pigistab tema pöialt. Bella hakkas järsku vehkima ja nutma. Pere oli šokeeritud ja samas väga õnnelik, et IME oli juhtunud!


Arstid muutsid kõike ja püüdsid hoida tüdrukukest elus. Hiljem diagnoositi Bellal haruldane geneetiline haigus – biotinaasi defitsiit, seisund, kus tema keha ei tooda piisavalt olulist vitamiini biotiini, mis on oluline tervete rakkude kasvuks. See on surmav haigus, kuid ravimitega saab seda kontrolli all hoida.

Viis kuud hiljem on Bella jätkuvalt paranemas. Ta hakkab kõndima ja rääkima, kuigi on mitu kuud oma arengutasemest taga, aga eeldatavasti jõuab ta sellele järele.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!