Naine tellis internetist uue vaiba – kas näed mis, sellel vaibal viga, mille üle kõik naeravad?


Foto: E-kaubandus on täna jätkuv trend ja paljud inimesed kasutavad seda väga usinalt. Sellel on ainult üks miinus - Sa ei saa asju katsuda, nuusutada ja proovida. Artikkel avaldatud: 30.05.2017, 15:53.

Täna ostavad inimesed järjest rohkem asju internetist, kuna see on soodsam, kiirem ja mugavam. Kaup tuuakse koju kätte ja Sa ei pea otsima parkimiskohta, seisma pikkades järjekordades ja kulutama aega poodi ning koju tagasisõiduks.

Internetist ostes on ainult üks suur miinus – Sa ei saa asju katsuda, nuusutada ja proovida.

Kui Jeanette Johansson Rootsist nägi internetioksjonil ilusat ja odavat vaipa, tegi ta kohe pakkumise ja keegi ei pakkunud temast rohkem ning vaip oli tema.

«Ma pidin maksma ainult 3 eurot (30 Rootsi krooni) ja saatmiskulu oli ainult 70 senti (7 Rootsi krooni), nii et see oli suurepärane diil. Ma olin väga õnnelik,» rääkis Jeanette Rootsi ajalehele Aftonbladet.

Jeanette kontakteerus müüjaga, et näha, kas müüjal on veel midagi, mida saaks tema tellimusele lisada ja leidis veel mööblit ja dekoratiivesemeid.


Jeanette tabas aga halb üllatus. Ta märkas, et kõik asjad olid tehtud sama brändi, Lundby poolt. Neile, kes ei tea, mis bränd see on, siis see on Rootsi mööblitootja, mis teeb väga erilist tüüpi tooteid: nukumaja mööblit.

Jeanette taipas alles siis, miks tema ostetud vaip nii odav oli. Tema uus vaip oli juba posti pandud ja ta jäi ootama oma väikest ümbrikut.

«Ma lihtsalt pidin seda kõigile näitama, kui hull see oli. Pildil tundub suur Pärsia vaip. Just seda ma tahtsin, aga see ei olnud hoopiski see, mis ma ette kujutasin,» ütles Jeanette.

Isegi Jeanette tütar naeris ema tehtud vea peale ja otsustas seda jagada Facebook’is.

Foto oli järgmine:

Jeanette sai selle ostuga siiski korraliku õppetunni. Nüüd on ta õppinud tegema natuke rohkem uuringuid, enne kui midagi internetist tellib.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!