See looduslik jook aitab ravida migreeni, kõrvetisi ja põletab rasva ning ühtlasi on ka väga maitsev


Foto: Ingver on juba sajandeid olnud tervisele kasulik ja siit artiklist saad lihtsa ja kasuliku ingverivee retsepti. Artikkel avaldatud: 09.05.2024, 7:00.

Juba sajandeid teavad inimesed ingveri ravivatest omadustest ja kasulikust mõjust tervisele. Ingver on täis mineraale, nagu kaalium, mangaan, vask ja magneesium ning A-, C- ja E vitamiine.

Miks ingver on nii hea Sinu jaoks?

Kaalium ja magneesium sobivad Sinu südame löögisageduse ja vererõhu jaoks. Antioksüdandid aitavad kõrvetiste vastu.

Ingver aitab migreeni ravida, kuna see hoiab ära mao- ja iivelduse ärrituse, mis on migreeni levinud sümptomid. Prostaglandiinide blokeerimine peatab lihaste kokkutõmbed, mis samuti põhjustavad migreeni.

Gingerol on ingveri aktiivne koostisosa ja see hoiab ära põletikke ning aitab liigese- ja lihasevalu vastu ning osaleb ka rasvapõletusprotsessides ja aitab seega kaalust alla võtta.

Ingverivesi on lihtne, tervislik ja maitsev viis, kuidas ingveri minimaalsetest hüvedest kasu saada.

Nii et, kui kannatad migreeni, kõrvetiste, lihase- või liigesevalu käes, siis vaata seda retsepti, milleks tegemiseks läheb vähem kui 1 minut!


Sa vajad:

  • 2 tk ingverit
  • 3 tassi vett
  • ½ sidrunit
  • 1 spl mett

Valmistamine:

Koori ingver ja lõika kannu tükkideks. Viiluta sidrun ja pane samuti kannu. Seejärel vala peal vesi ja mesi. Sega lusikaga segu läbi ja kannu võid panna külmkappi.

Isegi kui Sul pole loetletud valude sümptomeid, on ingverivesi meeldiv ja tervislik jook, mida saab nautida aastaringselt.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!