Sa ei saa magada, Sul on haprad küüned ja juuksed langevad peast? Järelikult on Sul puudus sellest…


Foto: Kui Sa ei saa magada, Sul on haprad küüned ja juuksed langevad peast, siis on Sul tõenäoliselt hormonaalne tasakaal paigast ära. Järgnevast artiklist saad teada, kuidas tasakaal jälle paika saada. Artikkel avaldatud: 06.06.2017, 12:41.

Unetus, väsimus, haprad küüned ja juuste väljalangemine on kõige sagedamini seotud hormonaalsete häiretega.

Kui Sul sellised sümptomid esinevad, siis on tõenäoline, et Sul on kilpnäärme talituse häire või neerupealiste puudus, kuna need näärmed vastutavad stressihormoonide ja kilpnäärme hormoonide tootmise eest.Kui Sa kahtlustad, et Sul on kilpnäärme talituse häire või häiritud neerupealiste funktsioon, siis tuleb Sul nõu pidada oma arstiga, et välja selgitada sümptomite algpõhjus.

See ei tähenda tingimata seda, et pead hakkama ravimeid võtma, vaid on olemas ka alternatiivsed võimalused, enne kui pead otsima abi traditsioonilisest meditsiinist, näiteks on järgmine looduslik segu osutunud väga tõhusaks hormonaalse tasakaalu taastamiseks ja Sa võid selle tõhusust ise järele proovida. See on looduslik ja sellel ei ole mingeid kahjulikke kõrvalmõjusid.

Koostis:

  • Brasiilia pähklid (jahvatatud)
  • petersellilehed
  • rosinad
  • mesi
  • ingver

Sega kõik koostisosad kokku ja võta igal hommikul 1 spl tühjale kõhjule ning tunned, kuidas enesetunne kohe paremaks läheb.

Selles segus on ohtralt B-vitamiini, mis on oluline vitamiin hormonaalseks tasakaaluks. Segu regulaarne tarbimine muudab asjad tagasi normaalseks ja Sinu sümptomid kaovad varsti.

Sinu juuksed ja küüned muutuvad tugevamaks ning väsinud tunne kaob järk-järgult. Jätka segu võtmist ennetavalt ka peale seda, kui tunned ennast juba hästi ja kõik on korras.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!