Haiglatöötaja vahistati, kuna ta rasestas 26 koomas naist


Foto: 38-aastane Juan Enrique Rafael Ramirez Rene Lopez, kes töötas Bernalillo meditsiinikeskuses koristajana, vahistati ja talle esitati süüdistus mitme koomas naise seksuaalses ründamises. Artikkel avaldatud: 14.06.2017, 12:30.

Ametivõimud said info mehe tüdruksõbralt pärast seda, kui tüli käigus oli mees naisele tunnistanud, et on petnud teda mitme haiglas oleva naisega.

«Ta ütles mulle, et olen voodis igav ja et ta saab töö juures seksi nii palju kui ta tahab ning igal ajal kui ta tahab. See tekitas minus kahtlusi,» ütles ta ajakirjanikele.

«Ta tegi sageli koomas patsientide üle nalja. Ta hooples, kuidas ta neile kõhutuult näkku laseb ja paneb muusika väga valjuks, kuid mitte keegi ei kaeba.

Ta saatis mulle telefoni isegi pilte, kui ta neid rõvedusi tegi. Ma tahtsin juba varem sellest teada anda, aga ta lubas mulle, et me kihlume,» lisas naine, ise nähtavalt olukorrast häirituna.


Haigla administratsioon jõudis järeldusele, et Juan oli rasestanud 26 koomas naist vanuses 13-43.

Uurijad leidsid patsientide jalgadelt, kehalt, juustest, genitaalidelt, aga ka näolt sperma, uriini ja väljaheidete jälgi.

Eriline nõrkus tundus olevat mehel ejakuleerida naiste juustesse, sest sealt leiti 90 % spermast, kinnitab raport.

Aruandest tuleb ka välja, et väljaheidete jälgi leiti ka koomas olevate meespatsientide näo ja pea piirkonnast.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!