Puhkaja on kui puuga pähe saanud, kui ta tellib vegani eine Costa Del Solis… ja talle tuuakse taldrik koos viilutatud tomatite ning sibulaga, mis maksab 8 £


Foto: 19-aastane Georgina Jarvis sai Costa del Sol'is puhates sellise veganitele mõeldud toidu :) Artikkel avaldatud: 09.08.2017, 13:54.

Veganlusele pole kunagi olnud paremat aega. Restoranide valik selleks on suur ja see on suur moehitt, kuid sellega võivad kaasneda ka naljakad juhtumid.

19-aastane Georgina Jarvis, Leedsist, oli Costa del Sol’is Fuengirolas perepuhkusel, kui ta sai korraliku toidutünga.

Kui ta külastas ühte restorani, kus väideti, et saab tellida ka veganitele mõeldud toitu, siis tellis ta ühe vegani pitsa, kuid kui tuli välja, et see retsept sisaldas muna, siis tahtis ta saada midagi muud.

Kui saabus uus toit, olid taldrikul ainult tükeldatud tomatid sibulaga.

Õnneks jäädvustas selle koomilise hetke pr Jarvise õde Gabbie, 17, kes sai oma õe hindamatu reaktsiooni pildile.

Peale seda postitas ta pildi Twitterisse: «Väljas teed joomas ja restoranis, mis väitis, et nad serveerivad toite ka veganitele… See on mu õe hämmastav vegani toit :D.»


Varsti lisas ta: «Igaühele, kes küsib, siis see toit maksab umbes 6-9 eurot.»

Muljetavaldavalt kogus post rohkem kui 15 000 re-tweetsi ja enam kui 59 000 like’i, pluss 1000 naljakat kommentaari.

Pr Jarvis ütles MailOnline’ile: «Võrreldes Inglismaaga oli toiduvalik suur pettumus, aga mul oli väga hea meel, et nad mind vastu võtsid. Veganlus on minu meelest kõige mõistlikum lahendus loomade heaolu, keskkonna ja tervise jaoks.

«Veganlus on teinud mind rohkem kaastundlikumaks inimeseks ja ma kutsun inimesi üles kaaluma liha asemel tegema taimetoitu vähemalt paar korda nädalas.»

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!