See mees tegi sõpradega pubis ühe õlle, aga viis päeva hiljem leidis end hoopis …


Foto: Gareth Kelly läks sõpradega pohmaka õllet tegema, aga lõpetas hoopis Ibizal. Artikkel avaldatud: 20.07.2017, 13:16.

Õõtsuvate palmide ja kuumade randadega ahvatleb Ibiza igal aastal palju inimesi sellest paradiisist osa saama, kuid enamik inimesi ei otsusta koheselt Hispaania peosaart külastada.

30-aastane Gareth Kelly ütles oma 20-aastasele tüdruksõbrale Hannah Williams’ile iMessage’is, et ta naudib Acre pubis sõpradega pinti õllet ja lubas varsti kodus olla.

30-aastane põline «elukunstnik» Gareth Kelly šokeeris Hannat järgmisel hommikul sõnumiga, et ta liigub sõpradega Bristoli lennujaama, et lennata Ibizale.

«Kas sa üritad vaimukas olla?» küsis Hannah, kes ei uskunud, et Gareth midagi sellist teeb. Kohale jõudnud, hakkas mees oma pruudile Valgelt saarelt Snapchat’is pilte saatma.

Hannah sai nüüd aru, et mees ei teegi nalja ja kokku oli mees kodust ära tervelt 5 päeva. Algul põrutas Gareth koos sõpradega Cardiffi lennujaama, kuid jäid lennukist maha ja seejärel suunduti Bristolisse.

Ventilatsioonipaigaldaja oli isegi oma bossile kirjtanud, et see nädal ta tööle ei jõua.

Hannah ütles: «Ma ei uskunud teda, ma FaceTime’isin talle, et näha, kus ta on ja kellega ta on, kuid ta ainult naeris mulle näkku ja ütles, et läheb Ibizale.»


«Ta on lihtsalt kloun nagu ta alati on. Ta teeb tavaliselt paar mõnusat jooki nädalavahetusel pubis, kuid kunagi pole lõpetanud oma pidu Ibizal.»

Hannah tunnistab, et tema jaoks oli poiss-sõbra tegu naljakas. Ta jätkab: «Oli pühapäev ja ma jätsin ta umbes 13 paiku päeval. Eelmine õhtu ja öö olime pulmas ja ta aitas veel oma õel mööblit tassida, enne kui pubisse läks.»

Paar on oma suhtes ikka veel armunud-faasis, kuid lapsepõlvesõbrad on Garrethile alati lähedased olnud. Hannah tunnistab, et kuigi varem pole mees sellist hullust korda saatnud, siis millalgi pidi see ära tulema.

«Ta on kümme aastat vanem kui mina ja hoopis minust võiks arvata, et ma teen midagi sellist, mitte mees, kes peaks olema juba suureks saanud.»

Hannah ütleb: «Ta teeb mõnikord hullumeelseid asju. Ta on segane. Teda ei ole palju vaja veenda, ta läheb asjadega kaasa, mida inimesed talle pakuvad.»

Hannah tunnistab, et Gareth on paras peoloom, kes harva joogile ära ütleb, kuid lubab, et teeb mehele tagasi, kuid ei tea veel kuidas.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!