Selle nipiga vabaned koledatest näsadest ja tüügastest oma kehal


Foto: Nahavohandid on koledad ja tüütud moodustised nahal. Järgnev artikkel annab sulle koduse ja tervisliku viisi, kuidas nendest vabaneda. Artikkel avaldatud: 30.03.2017, 11:38.

Peaaegu igaühel on neid, kuid need ei ole asjad, millest igaühele hõisata. Neid nimetatakse fibroomideks – healoomulised ja mittenakkavad kasvajad kehal. Neid nimetatakse ka maakeeli nahavohanditeks, mis peene varrega keha küljest välja ulatuvad.

Need pehmed nahavohandid tekivad enamasti nahavoltides või kohtades, kus toimub nahapindade vastastikune hõõrdumine või naha hõõrdumine riietega, nagu kaenlaalused, kael, silmalaud ja kubemepiirkond, aga ka nägu.

Fibroomid hakkavad tihti tekkima juba puberteedieas ja nende arengupõhjus ei ole veel teada. Teadlased kahtlustavad, et süüdi on siin nõrgenenud immuunsüsteem, kuid mingeid tõendeid selle kohta ei ole.

Paljud inimesed lasevad need endalt kirurgiliselt eemaldada, samas kui on olemas ka salvid ja vedelikud nende eemaldamiseks. Kuigi eelpool nimetatud viisid on väga tõhusad, siis on tegelikult veel üks lihtne lahendus ainega, mida tihti leidub igühe kodus: õunaäädikaga! Äädikas kuivatab fibroomid, muutes need tumedaks ja lõpuks kukuvad need iseenesest naha küljest ära.


Kasutage õunaäädikat nii:

Vala veidi õunaäädikat vatile ja tupsutage seda fibroomile. Tehke seda kaks kuni kolm korda päevas. Pärast päevast kuuri hakkab fibroom värvi muutma. See muutub järjest tumedamaks ja lõpuks peaaegu mustaks, sest see kuivab. Lõpuks kukub see lihtsalt naha küljest ära.

Ettevaatust! Seda meetodit võib kasutada ainult kehal olevate fibroomidega. Suus või silmades asuvate fibroomidega külastage arsti nii kiiresti kui võimalik.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!