Erutav seksimäng Vaarikas | Kodumaine erootiline mäng paaridele


Foto: Vaarikas on kirglik ja erootiline seksimäng paaridele. Tunde kvaliteetaega, üksteise eelistuste ja fantaasiate avastamine. Valmistatud Eestis. Artikkel avaldatud: 04.11.2023, 12:13.

Viige täide oma erootilised fantaasiad seksimänguga Vaarikas
Vaarikas on eestlaste loodud seksmäng, kus tuleb täita erinevaid ülesandeid. Vaarikas erootilise mänguga vürtsitate suhet, õpite tundma üksteise fantaasiaid ja eelistusi.

Seksmängust Vaarikast

Täiskasvanutele mõeldud erootiline mäng Vaarikas on väga lihtne. Mäng koosneb 36-kaardist, taimerist, 22 eeltäidetud tegevuskaardist ja 20-est fantaasia ehk soovidekaardist ning ulakast sidumispaelast.

Mängukaardid

Seksmänguga Vaarikas on kaasas 36 tavapärast mängukaarti. Igal kaardil on mast ja väärtust (risti, poti, ärtu, ruutu ja 6 kuni äss) ning lisaks mastile ja väärtusele on kaartidele illustreeritud ka erinevad sekspoosid. Mängu mängitakse tavapärases linnade põletamise stiilis.

Kaardipakk jagatakse kaheks ning alustatakse mänguga. Mõlemad mängijad võtavad oma kaardipakist pealmise kaardi. Kelle kaart on tugevam, saab mõlemad kaardid endale. Erandiks. Võidetud kaarte ei panda mängu ega pakki tagasi, vaid pannakse kõrvale.

Mängitakse niikaua kuni ühel või mõlemal mängijal on kaardid otsas. See, kes võitis rohkem kaarte on selle mänguosa võitja ning saab valida tegevus – või fantaasiakaardi.

Tegevus – ja fantaasiakaardid

Mäng vaarikas sisaldab 22 eeltäidetud tegevuskaart ja 20 fantaasiakaarti, millest oma korda 11 tegevuskaardi on roosad ja 11 mustad. Samuti 10 fantaasiakaardi on roosad ja 10 mustad.

Tegevuskaardid on täidetud erinevate ülesannetega erootilise mängu Vaarikas autorite poolt. Fantaasiakaardid tuleb täita osalistel ise, kuhu kirjutatakse oma seksuaalseid fantaasiaid, mida teha.

Mängu alguses jagatakse kaardid nii, et naine saab roosad tegevus – ja fantaasiakaardid ning mees mustad. Samas teisele mängijale oma tegevus – ja fantaasikaarte näidata ei tohi.

Tegevus – ja fantaasiakaardi valimine

Mängija, kes võitis linnade põletamisega rohkem kaarte, saab valida enda tegevus – ja fantaasiakaartide hulgast omale meelepärase ja sobiva kaardi. Valides kaardi loeb selle teisele kõvasti ette ning kaotaja peab selle fantaasia – või tegevuse täitma, mis kaardil kirjas.

Sealjuures fantaasiat ja tegevust tuleb täita kindel aeg, mis on kokkulepitud mängu alguses.

Seksmängu Vaarikas autorid soovitavad alguses võtta ajaks 45 sekundit ning ajalimiidist tuleb kinni pidada. Ei sekunditki rohkem, isegi kui soovitakse seda teha – see ongi mängu mõte ja nüüd tuleb mängu ka distsiplineeriv taimer.

Taimer

Kuna mäng Vaarikas võtab erootilise pöörde, siis on väga kerge distsipliinist loobuda ja mitte kinni pidada ajalimiitidest. See ongi Vaarikas mängu põnevus, et tuleb jälgida aega ja mitte järele anda oma ihadele.

Selleks, et ajalimiidist kinni pidada on Vaarikas seksmängu autorid lisanud mängule kaasa ka lihtsa taimeri.

Enne mängimist alustada seadistada taimer sobiliku ajalimiidile. Soovitatavalt esimesel korral 45 sekundit ning iga enne tegevuse alustamist käivitada taimer. Kui 45 sekundit täis ning taimer annab alarmiga märku, siis lõpetada tegevus ning alustada uuesti kaardimänguga.

Kui kaua seksmäng Vaarikas kestab? 

Seksmäng Vaarikas kestab niikaua kuniks mõlema mängija tegevus – ja fantaasiakaardid on otsas. Juhul kui ühel mängijal saavad tegevus – ja fantaasiakaardid varem otsa, aga ta võidab kaardimängu osa, siis valib ta kaardipakist suvalise kaardi ning saab sellel kaardil kujutatud poosis 45 sekundit seksida.

Ajaliselt olenevalt paaridest, seatud ajalimiidist võib ühe mänguga kuluda kuni 4 tundi. See on 4 tundi kvaliteetaega, kus partnerid õpivad üksteist rohkem tundma, saavad teada üksteise eelistustest ja fantaasiatest, samal ajal viia täide oma eelistused ja fantaasiad. See ongi seksmängu Vaarikas mõte.

Mänguks valmistumine

Seksmäng Vaarikas ei ole mäng, mida võtta suvalisel ajast kapist ja alustada mängimisega. Selleks soovitatakse teha enne ka ettevalmistusi. Hubane atmosfäär, erootilised küünlad, sensuaalne muusika, hea tuju ja ehk ka klaasike veini on elementaarsed. Lisaks tuleks jälgida fantaasia – ja tegevuskaartidel olevaid tegevusi.

Kui tegevused nõuavad abivahendeid – näiteks massaažiõli, sekslelu, jää, sidumine vms., siis tuleks ka need abivahendid enne mängu valmis panna. Samuti tunda ennast mugavalt, ilma kompleksideta ning minna Vaarikas seksmänguga kaasa. Tunde maksimaalset kvaliteetaega ja unustamatu õhtu on garanteeritud.

Kellele seksmäng Vaarikas sobib?

Seksmäng vaarikas sobib kõikidele paaridele alates 18. eluaastast. Olgu nad värskelt armunud või aastakümneid pikas abielus. Olgu nad noored või eakad. Mäng on eestikeelne ja saadaval LoveShop.ee erootikapoes.

Kui palju seksmäng Vaarikas maksab?

Seksmäng Vaarikas maksab 39 eurot. Mäng sisaldab mängukaarte, 22 tegevuskaardi, 20 fantaasikaardi, sidumispaela, taimerit ja mängujuhendit. Mängu saab tellida täiesti anonüümselt ning tellides tööpäeviti enne kella 18:00, saadetakse pakk teele samal päeva ja reeglina jõuab anonüümselt ja mugavalt pakiautomaati juba järgmisel päeval.

OSTA SEKSMÄNG VAARIKAS »

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!