Ema ja tütar naeratavad kaamerasse, aga tütrel ei ole aimugi, mis juhtub tema emaga


Foto: Järgnev lugu näitab, kui habras on elu ja oma lähedastega peaksime veetma rohkem aega ning nautima seda võimalikult palju, sest kunagi ei tea, millal meie elukell hakkab aastate asemel lööma tunde, minuteid või hoopis sekundeid. Artikkel avaldatud: 25.11.2021, 0:40.


Savannah Morgan oli kõigest teismeline, kui ta sünnitas omale kena tütre Hannah’i. Ta oli pühendunud ja hoolitsev ema, kes veetis oma tütrega võimalikult palju aega, aga saatuse tahtel, jäi see tema viimaseks lapseks.

Kui ta tütar sai 4-aastaseks, sai Savannah šokeeriva uudise. Tal diagnoositi IV staadiumi munasarjavähk. Arstide sõnul oli naisel elada veel kõigest paar nädalat.

Savannah jaoks oli see ränk hoop, mida on raske ette kujutada. Kõige rohkem kurbust põhjustas mõte, et ta tütar jääb siia maailma üksinda, ilma temata ja nad ei näe üksteist enam kunagi.

Loomulikult Savannah ei öelnud oma tütrele, mis saatus teda ootab, vaid ta otsustas teha kõik, mis veel tema võimuses, enne kui aeg otsa saab. Nad veetsid kogu selle aja koos, viimse kui ühe sekundi. Lisaks soovis ta täita oma tütre suurima unistuse – külastada Disney World’i.

Kuna tal endal ei olnud raha raha ja ta ei tahtnud küsida ka sugulastelt, siis noor ema alustas rahakogumiskampaaniat. Kuuldes Savannah kurba lugu, annetasid inimesed üle maailma. Kuna annetusi laekus oodatust rohkem, siis ülejääva raha pani tütre kolledžifondi.


Disney Word’is koos veedetud aeg oli nende mõlema jaoks kvaliteetaeg, aga Savannah teadis, et neist mälestusest ei piisa. Ta valmistas absoluutselt kõik sünnipäevakaardid tütre tulevaste sünnipäevade tarvis ning isegi pulmakaardi, kui tütar peaks kunagi abielluma.

Seega Hannah tunneb oma ema armastust ja kohaolu kogu oma järgneva elu, mis siis, et ema pidi siit ilmast lahkuma liiga vara. Ta tõesti võttis parima ajast, mis oli talle jäetud ning viimase asjana surivoodil veenis oma lähedasi, et nad lapsendaksid Hannah’i.

Savannah suri varsti pärast seda. Lähedased, kes algul küll kahtlesid lapsendamises, ei reetnud teda ning võtsid Hannah’i enda perre elama eelmise aasta sügisel. Peagi sündis perre ka uus laps ja Hannah sai omale poolõe. See tegi teda kurvaks, kuna tema varalahkunud ema seda ei näinud ja ta oleks kindlasti õnnelik.

See on südantlõhestav tragöödia, kui keegi nii noor ja pühendunud ema peab saatuse tahtel surema, jättes maha oma väikese lapse ja kõige armastatuma inimese. See näitab, kui habras on elu ja oma lähedastega peaksime veetma rohkem aega ning nautima seda võimalikult palju, sest kunagi ei tea, millal meie elukell hakkab aastate asemel lööma tunde, minuteid või hoopis sekundeid.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!