Need on 9 märki Sinu elus, mis ütlevad Sulle, et kõnnid elus valet rada


Foto: Sellest artiklist saad teada, milliseid märke Sulle elutee saadab, et käid valet rada. Artikkel avaldatud: 29.08.2017, 13:32.

Selles elus pole otseselt valesid teid. Kõik teed viivad lõpuks koju, kuid kõik sõltub vaid sellest, millist reisi Sa eelistad selleks ette võtta.

Meie elus tuleb ette aegu, kus me tunneme, et oleme kadunud või millessegi kinni jäänud ning jääme mõtlema, kas see on ikka õige tee, kuhu ma siin elus minna tahan.

Kui Sa küsid endalt, kas oled õigel teel, siis allpool on 10 märki, mis elutee Sulle saadab, et Sa saaksid elu jälle õigesse suunda keerata.

1. Hooletusest tingitud õnnetused

Kas Sa lõid oma varba või küünarnuki mitu korda täna ära? See võib olla märk sellest, et Sa peaksid aja maha võtma ja natuke mõtlema, enne kui teed oma järgmise edasise sammu.

Asjade otsa komistamine ja enese vigastamine võivad olla märk sellest, et ignoreerid oma intuitsiooni või ei suuda teatud olukorda õigesti hinnata.

Kuigi varba äraloomine võib olla õnnetus, kuid kui see juhtub korduvalt, võib see olla saatuse märk, et pead oma asju lähemalt vaatama ja analüüsima.

2. Unustamine

Kui oled korduvalt asju kaotanud või unustanud, võib see olla märk sellest, et pead enda sisse vaatama ja aega võtma, et korralikult keskenduda ja pinged maandada.

See võib olla ka märk sellest, et pead enda jaoks selgeks tegema, mis see on, mida Sa oma elus luua ja saavutada tahad.

3. Pidev hilinemine

Pole väga oluline, kas Sa jääd kuhugi hiljaks liiklusummiku tõttu, oled kaotanud ajataju või tunned, et pead pidevalt ajaga võidu jooksma, siis on see märk sellest, et Sa pead rohkem asjadele tähelepanu pöörama ja aega paremini planeerima.

Kui Sul on elus korralik rütm, siis jookseb aeg samamoodi selles rütmis koos Sinuga, aga kui see rütm kaob, siis tunnedki, et aeg on Sinu pidev vaenlane.

4. Asjade lõhkumine või loopimine

Kui Sa pidevalt asju loobid või lõhud, siis on see märk sellest, et Sa kõnnid elu hävitavat teed ja ei lase endal edukaks saada.

Asjade lõhkumine või loopimine võib viidata ka vajadusele vabastada ennast kontrolli alt, eriti siis, kui tunned, et oled elus seisma või kinni jäänud ja kuidagi edasi ei liigu ega arene.


5. Oled tihti haige

Kui Sul on pidevalt põletikud, köha või gripp, siis võib see olla märk, et pead elutempot aeglustama ja oma elule uut suunda kaaluma.

See võib olla ka märk sellest, et teed oma elus otsuseid lähtudes sellest, mida teised soovivad, mitte seda, mida Sina soovid.

Korduv haigestumine on ka märk sellest, et pead oma elu mõnevõrra muutma, et saaksid rohkem puhata, korralikult toituda ja meelt lahutada.

6. Ei taha millestki mõelda ega sellest rääkida

See on selge märk sellest, et Sa ei taha näha ega kuulda oma elu kohta tõde. Kui Sa ei taha millestki oluliselt rääkida ega mõelda, siis intuitiivselt kardad Sa selle vastuse kuulmist.

Võib olla, et Sa ka tead, mida pead tegema, kuid kardad selle vastu midagi ette võtta. Tegutsemine on alati parim viis oma asjade paremaks muutmiseks ja oma hirmude vastu võitlemiseks.

7. Ärevus või stress

Kui ärevus siseneb Sinusse iga päev kui Sa tööle lähed, siis on see märk sellest, et Sa pole õiges kohas.

Muidugi võib ärevus ilmneda erinevatel põhjustel, kuid kui Sa oled pidevalt pinges või stressis, kui asud mingis kohas või mingi inimese läheduses, siis pead sügavamalt enda sisse kaevuma, et põhjus leida.

Ärevus ja stress on üldiselt selge märk sellest, et pead oma elus mõningaid muudatusi tegema ja ümber hindama selle, mida soovid oma elus saavutada.

8. Projektide poolelijätmine

Kas Sa saad tihti inspiratsiooni mõne projekti käivitamiseks, kuid siis ei suuda neid kuidagi lõpule viia?

Projektide läbikukkumine on selge märk sellest, et Sinu elus võib olla tasakaalu või kindla järjepidevuse puudumine. See võib olla ka märk sellest, et projektid, mida soovid ette võtta, ei ole kooskõlas Sinu kõrgema teekonna või kavatsustega.

Projektide lõpetamisega pingutamine näitab seda, et suudad enda üle kontrolli võtta ja usud endasse veelgi rohkem ning suudad jätkata enda soovitud teekonda.

9. Igavus tapab

Kui Sa tunned, et Sinu elu on kuidagi igav ja üksluine, siis on see märk sellest, et Sa ei kasuta ära oma täielikku potentsiaali. Elu on hämmastav ja täis võimalusi ning pole põhjust, et peaksid igavust tundma.

Elu võib tunduda igav siis, kui oled oma eluga liiga rahul ja lased autopiloodil, mitte aga ei naudi oma elu iga päev täiel rinnal.

Kui tunned igavust, siis vaata, kus saad oma elus mõningad muudatused teha, näiteks leida uus hobi, vahetada karjääri või reisida rohkem.

Elu saadab meile alati märke, mis aitavad meie teed juhtida. Parim asi, mida saad teha, on usaldada oma intuitsiooni, et kui mõni märk ilmub, siis Sa ei jäta seda märkamata ja ei lase mõnel heal võimalusel endast mööda minna.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!