See massides kasutatav toode plahvatas selle isa näos, nüüd hoiatab ta teisi!


Foto: E-sigaretid ei ole nii ohutud, kui me arvame. Seda tõestab ilmekalt Andrew Hall’iga e-sigareti tõttu juhtunud väga tõsine õnnetus. Artikkel avaldatud: 11.10.2017, 10:54.

Me kõik teame, et suitsetamine on ebatervislik, kuid siiski on palju inimesi, kes ei suuda sellest vastikust ja eluohtlikust harjumustest loobuda.

Tänapäeval on leiutatud alternatiive, mis peaksid olema vähem ohtlikud ja abistama inimesi, kes üritavad suitsetamisest loobuda. Üks populaarsemaid uusi alternatiive on e-sigaretid.

Kuigi Sa tõmbad endiselt nikotiini endale sisse, ei tõmba Sa enam sisse teisi mürke, mis tavasigarettides põlemisel leidub ja üks eelis on veel see, et Sa saad tossutada kõikjal.

Siiski ei ole need täiesti ohutud. Mitte kaua aega tagasi juhtus Idaho’st pärit Andrew Hall’iga e-sigareti tõttu väga tõsine õnnetus.

30-aastane automüüja kirjeldab oma Facebooki lehel, mis juhtus:

«Noh, need on olnud tõesti karmid 24 tundi, kuid ma tunnen, et ma pean seda jagama.

Tänud mu perele ja eriti Airelle’ile, et minu eest hoolitsesite, kui ma eile hommikul tööle hakkasin minema ja minuga juhtus midagi, mida ma elus ei oleks uskunud.»

Andrew sõnul plahvatas tema e-sigaret tema näos. Plahvatuse tagajärjel kaotas ta 7 hammast ja sai näkku 2. astme põletusi.

Usutakse, et plahvatuse põhjustas aku.

Samas postituses oma Facebooki lehel näitas Andrew endast pilte pärast sündmust, et teisi hoiatada, et e-sigarettidega tuleb igaljuhul ettevaatlik olla.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!