Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.DARWINI AUHINNAD: Viis inimest, kes on mahtunud Darwini auhinna saajate esikümnesse


Foto: Darwini auhinna kandidaadid Artikkel avaldatud: 22.10.2023, 13:31.

Darwini auhind on pila-auhind, mida antakse omaenda rumaluse tõttu elust või paljunemisvõimest ilma jäänud inimestele, kes auhinnaandjate sõnul on niimoodi parandanud inimkonna genofondi.

Nüüdseks on auhindade jagamise kriteeriumid laienenud ning ilmtingimatta ei pea inimene saama viga, vaid sellega autasustatakse ka inimesi, kes on käitunud väga rumalalt.

Auhind on nime saanud evolutsiooniteooria looja Charles Darwini järgi. Järgnevalt toome viis inimest, kes mahtusid Darwini auhinna saajate esikümnesse.

#1: LOLL PEA ON IHU NUHTLUS
Burger King

Ameerikas Michigani osariigis Ypslilantises sisenes tundmatu mees kiirrestorani Burger King ning nõudis relva ähvardusel kassas olevat raha.

Teenindaja selgitas röövlile,  et kassat on võimalik avada ainult siis, kui tehakse tellimus. Selle peale röövel tellis sibularõngaid.
Kuna kell oli viis hommikul, kui pakutakse ainult hommikusööki, siis müüa selgitas, et kahjuks hommikumenüüs sibularõngaid ei ole. Selle peale röövel vihastus ning lahkus.


#2: IGA ETTEVÕTTE UNISTUSTE RÖÖVEL

Röövel
USAs Louisiana osariigis sisenes tanklasse mees, kes soovis lahti vahetada 20-dollarilist  rahatähte.

Kui müüa avas kassa, siis võttis mees välja relva ja nõudis, et teenindaja annaks kogu kassas oleva raha talle.
Pärast raha saamist mees põgenes, jättes algse 20-dollarilise rahatähe letile. Kassas oli kõigest 15 dollarit, mis langes kurjategija saagiks. Hea diil!

#3: TASUTA SÕIT HULLUMAJJA
inimesed bussis

Zimbabwe bussijuht, kes pidi sõidutama 20 hullu lähedal asuvasse vaimuhaiglasse, tegi peatuse baaris, et juua paar drinki. Pärast pubist naasmist avastas, et kõik haiged on kadunud.

Kuna ta ei soovinud pahandusi, siis suundus lähimasse bussijaama ning pakkus tasuta bussisõitu 20 kiiremale inimesele.
Selle peale viis ta inimesed hullumajja ning ütles personalile, et need patsiendid on väga raskelt haiged ja kannatavad suurte meelepetete käes ning neid ei tohiks uskuda. Pettus tuli välja alles kolm päeva hiljem.


#4: HAKKLIHAMASIN
hakklihamasin

Šveitsis hotellis kokana töötav mees kaotas oma sõrme hakklihamasinas ning saatis kindlustusele kirja, et see ei olnud tema süü.

Sellepeale ettevõte saatis ühe oma agentidest asja kontrollima, kes proovis ka masinat ning kaotas samuti sõrme. Koka kaebus rahuldati koheselt.

#5: VENE RULETT AMEERIKA MOODI
russian roulette /></p>
<p><strong>Californias juhtus midagi väga imelikku, mis on tõesti rumaluse tipp.</strong><br />
Röövel James Eliot sihtis relvaga oma ohvrit ning üritas teda lasta, aga relv kiilus kinni. Selle peale kurjategija vaatas relvatorust sisse ja vajutas päästikule kontrollimaks, kas relv ikka töötab. Seekord relv töötas.</p>
</div>						
						<!-- AJAVIIDE.ee: 728x90 POST FOOTER [RECTANGLE] -->
	
		<!-- google ads footer comment out 
	
	<style type= @media (min-width:300px) and (max-width:500px) { .adslot_keskel {width: 300px; height: 250px; } } --> Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!