Politsei leiab autovrakist 32-aastase hukkunud naise… Avab tema Facebooki konto ja mõistab julma tõde


Foto: 32-aastane Courtney Ann Sanford sõitis ühel päeval tööle ja hukkus "Happy't" kuulates ning Facebooki selfit postitades. Artikkel avaldatud: 14.09.2017, 13:31.

32-aastane Courtney Ann Sanford sõitis ühel päeval aprillis 2014 oma punase Toyota Corolla’ga tööle.

Järsku tuli raadiost Pharell Williams’i hittlugu „Happy“. Kuna ta oli sel päeval heas tujus ja armastas seda laulu, haaras ta oma telefoni ja tegi endast selfi ning laadis pildi Facebooki kirjutades, kui õnnelikuks see laul teda teeb.

„Õnne laul teeb mind ÕNNELIKUKS!“ kirjutas Courtney foto kohta enda Facebooki lehel.

See Facebooki staatus jäi viimaseks, mille Courtney kunagi kirjutas. Kui ta tegi pildi ja selle postitas, sõitis ta samal ajal autoga ja ei pannud ümbritsevat liiklust tähele.

Courtney põrkas kokku 10 tonni kaaluva raskeveokiga kiirusel 65 km/h. Tema auto paiskus teelt välja vastu puud ja süttis põlema. Naine hukkus silmapilkselt saadud vigastustesse sündmuskohal.

Courtney’l oli paljutõotav karjäär tervishoius, kuid üks väike kohutav otsus maksis talle kõik.

Pärast identifitseerimist küsitleti tema pereliikmeid ja sõpru politsei poolt. Seejärel sai politsei teada, et vahetult enne avariid oli ta Facebooki midagi postitanud.


Lähemal vaatlusel selgus, et Facebooki postitus oli tehtud vaid mõned sekundid enne Courtney surmaga lõppenud õnnetust.

„Facebooki postitus tehti kell 8:33. Meie saime hädakõne kell 8:34,“ ütles High Point Politsei Lt. Chris Weisner MyFox8-le.

Politsei leidis sündmuskohalt Courtney mobiiltelefoni. Telefoni ekraanil oli endiselt ees Facebooki postitus: „Õnne laul teeb mind ÕNNELIKUKS!”

Kui politsei rääkis meedias traagilise õnnetuse kohta, kutsusid nad avalikkust üles, et mobiiltelefone või muid juhtimist häirivaid asju roolis olles kunagi ei kasutataks, kuna see võib viia traagiliste tagajärgedeni.

Vaata videot traagilisest õnnetusest allpool:

nbsp;

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!