Hindu mees abiellus rotiga, väites, et see on tema tagasitulnud surnud naine


Foto: 41-aastane Chidhatma Basu kaotas oma naise autoõnnetuses 2017. aasta jaanuaris, kuid kohtas rotti, kelles uskus olevat tema surnud naise hing. Artikkel avaldatud: 19.12.2020, 0:00.

Indias, Bangalore’s leidis aset ebatavaline pulm, kus hindu mees abiellus rotiga, väites, et selles on tema surnud naise hing.

41-aastane Chidhatma Basu kaotas oma naise autoõnnetuses 2017. aasta jaanuaris. Nelja lapse isa ütleb, et ta oli kuid ahastuses, kuni ükspäev oli tal ebatavaline kohtumine.

«See väike naissoost rott ilmus mu ukselävele ja tal olid minu naise silmad ja nina.» Hr. Basu ütles, et ta mõistis kiiresti, et näriline oli tema surnud naise reinkarnatsioon.

«Ma pakkusin talle mu naise lemmikküpsiseid ja rott pani need nahka nagu mu naine seda tegi.» Ta väidab, et loom kiindus kohe ja isegi vaatas teda samamoodi nagu tema naine seda tegi.

Hr. Basu konsulteeris usumeestega salapärase looma kohta ja oli kindel, et rott oli tõepoolest tema ümbersündinud naine.

Hindu preester, kes tseremoonia läbi viis, ütles, et hr. Basu’l on väga vedanud, et ta on oma naise uues kehas uuesti leidnud.

Kuigi hindud usuvad, et inimene võib looma kujul siia maailma tagasi tulla, siis on inimeste ja loomade vahelised pulmad äärmiselt haruldased.


See ebatavaline tseremoonia oli väga vastuoluline ja põhjustas Indias palju reageeringuid.

Paljud hindudest kommenteerijad kaitsesid hr. Basu usulisi õigusi ja tervitasid tema «head karmat», samal ajal kui teised kritiseerisid tseremooniat, öeldes, et see andis Indiast negatiivse pildi.

Nii mõnigi Ameerika ja Euroopa organisatsioon, kes on seotud loomade õiguste kaitsmisega, on hukka mõistnud ka pulmad.

Mõni tund pärast tseremooniat nimetas PETA avalikult pulmi «vastikuks ja barbaarseks» ning nõudis hr. Basu vahistamist.

Hoolimata kriitikutest oli pulm India seaduste kohaselt täiesti õiguspärane, nii et hr. Basu ja tema uus «naine» ei pea selle pärast muretsema.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!