Isa pidi lapse järele vaatama vaid 1 öö – tund aega hiljem tormab ema haiglasse


Foto: Cheyenne Rae Owensby oli 8-kuune, kui tema isa teda nutmise pärast raputas ja sellega lapsele surmaohu tekitas. Artikkel avaldatud: 07.12.2020, 0:00.

Imikud on väikesed ja õrnad ning igaüks, kes armastab lapsi, ei kujuta ette, et keegi nendele pisikestele haiget võiks teha.

Peatrauma või raputatud beebi sündroom on ühed enim levinud surma põhjused vastsündinute seas.Cheyenne Rae Owensby vanemad läksid pärast tema sündi varsti lahku. Igal teisel nädalavahetusel jäi väike tüdruk oma isa juurde.

Ühel päeval, kui Cheyenne oli kaheksa kuud vana, tõi lapse ema, Amy, lapse jälle isa juurde. Juba tund aega hiljem sai Amy kõne, mida ükski ema kunagi saada ei taha.

Tema tütar oli viidud helikopteriga lähedalasuvasse haiglasse. Ta ei hinganud.

Lapse isa,James Davis Jr., oli pahane ja vihane, et tema tütar ei jätnud kuidagi nutmist ja isa raputas vihahoos oma tütart, et tütar vait jääks. Seda otsust kahetseb ta kindlasti oma elu lõpuni.

Ta raputas Cheyenne nii kõvasti, et tütre koljusse tekkis mõra ning ajuverejooks. Arstid ei arvanud, et Cheyenne oma vigastuste tõttu öö üle elab.

Kui Amy haiglasse jõudis, nägi ta oma tütart haiglavoodis ja tütar oli täis torusid ning sidemeid. Cheyenne’ile tehti mitu operatsiooni, kuid vapper väike tüdruk võitles oma elu eest ja kuu aega hiljem lubati Cheyenne haiglast koju.


Cheyenne ema, Amy, kirjutas sellest, mida ta selle aja jooksul läbi pidi elama oma selle jaoks spetsiaalselt loodud Facebooki lehel.

«Ma jätsin oma õnneliku ja terve 8-kuuse tütrekese ööseks isaga. Tund aega hiljem sain kõne, mis muutis mu elu igaveseks.

Mu kallis laps ei hinganud. Mees, keda ma armastasin, kes oli mu elu esimene armastus, keskkooli kallike, mees, keda ma tundsin ja kellega oma elu jaganud peaaegu kümme aastat, tegi seda MEIE tütrele. Mu kogu maailm varises kokku.»

Cheyenne’i Facebooki lehelt saate lugeda ka seda, et Cheyenne’i isa James Davis Jr.-le mõisteti teo eest karistuseks kümme aastat vanglat ja pärast vanglast vabanemist viis aastat kriminaalhooldust.

Hoolimata poole aju eemaldamisest õppis Cheyenne rääkima ja mängima.

Tema parem külg on halvatud, kuid vapper laps elab ja võitleb vaatamata oma puudele edasi. Täna on ta viis aastat vana ja naudib elu ning kui Te näete tema ilusat naeratust, siis Te ei aimagi, mis temaga sellel saatuslikul õhtul juhtus.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!