13-aastane helistab politseisse ja teatab, et jookseb kodust ära. Politsei reageerib ja…


Foto: Cameron Simmons ja politseiametnik Gaetano Acerra asju arutamas. Artikkel avaldatud: 07.07.2017, 11:14.

Kui 13-aastane Cameron Simmons Sumterist, Lõuna-Carolinas helistas politseiametnikule Gaetano Acerra’le, et talle öelda, et ta plaanib kodust põgeneda, läks politseinik poisi koju asja uurima.

Poiss ütles, et tal oli tüli oma emaga ja ta ei taha enam seal elada. Kui Acerra vaatas poisi magamistuppa, alles siis sai ta aimu olukorra tõsidusest.

Cameroni toas polnud peaaegu mingit mööblit ja tema voodiks oli tühi õhkmadrats, mis poisile seljavalud oli tekitanud. Tundus, et ema oli rahalistes raskustes, kuna ta oli tulnud Texasest oma haiget sugulast hooldama. Politseinik Acerra teadis, et ta peab siin appi tulema.

Paar nädalat hiljem tuli politseinik tagasi laua, tooli, televiisori ja suure laia voodiga Cameroni jaoks. Ta andis poisile isegi Nintendo Wii, mille keegi heategija oli annetanud pärast teismelise loost kuulmist.


«Minu süda murdus tema pärast,» ütles Acerra WIS-TV-le. «Ma mõtlesin, et need hädavajalikud asjad, mis talle vaja on, saan ma talle anda, et teha temast õnnelikum laps. Ma ei teinud seda tähelepanu võitmiseks või kuulsuse saavutamiseks. Ma tegin seda, kuna võisin. See oli õige asi ja ma arvan, et inimesed peaksid seda rohkem tegema.»

USA politsei saab sageli meedias palju halba kriitikat, kuid see lugu näitab, et paljud politseinikud lähevad kaugemale oma tööülesannetest, kui lihtsalt kaitsta ja teenida.

Vaata seda südantliigutavat lugu allpool olevast videost:

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!