Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Laps sünnib 5. kuul surnuna, kuid 8 minutit hiljem…


Foto: Willow sündis enneaegsena surnult, kuid tänu meditsiini imele ja arstide professionaalsusele jäi laps ellu. Artikkel avaldatud: 22.12.2023, 10:00.

Bex ja tema abikaasa Martin olid väga põnevil oma tütre sünni pärast. Rasedus kulges täiesti normaalselt ja nagu ka paljud teised vanemad, oli paar lapse tulekuks kodus aegsasti ettevalmistunud.

Äkki võttis kõik ootamatu pöörde – intsident, mis jätab tuhanded šokeerituks. Kui nad ühel päeval arsti juurde läksid, avastasid nad, et lapsel oli südamega probleeme.

Viie kuu peal pidid arstid tegema keisri ja nagu laps ema kõhust välja tuli, lõpetas tema süda löömise. Beebi sündis surnult.

Kui ema ei kuulnud oma vastsündinud tütre nuttu ega kisa, teadis ta, et midagi on valesti. Bex hakkas karjuma, kui ta mõistis, et tema tütar oli tegelikult surnud.

Bex ei suutnud nuttu jätta, aga kaheksa minutit hiljem sündis tõeline ime. Arstid püüdsid teha võimatut, kuid lõpuks neil see õnnestus.

Nad suutsid lapse elektrišokiga ellu äratada ja laps sai nimeks Willow. Seejärel viidi väike tüdruk intensiivravisse, kus arstid tegid midagi, mida ainult ulmefilmides näha võib.

Selle ravimeetodi nimi on «aju jahutamine». Nad panid lapse inkubaatorisse ja jahutasid tema kehatemperatuuri 33 kraadini. Selle põhjuseks oli, et lapse aju nii pika hapnikuta oleku pärast püsivat ajukahjustust ei saaks.

IME

Willow püsis selles ravis neli päeva. Selle aja jooksul ei saanud tema vanemad isegi tema kätt puudutada.

Bex ja Martin olid kogu selle aja Willow kõrval, lootes, et laps saab iga päevaga tugevamaks ja jääb ellu.

«Ta ei nutnud neli päeva, kuna tal oli nii palju torusid suus ja need tegid ta kurgule haiget, kuid ta ei saanud nutta,» ütles Bex Mirrorile. «See on kummaline, kuid kõik, mida me tahtsime, oli kuulda meie beebit nutmas.»

Neli päeva pärast inkubaatoris olemist väikese tüdruku temperatuur stabiliseerus ja õnneks ajukahjustust ei tekkinud. See võimaldab tal elada normaalset elu.

Taastumine

Willow sündis juba peaaegu poolteist aastat tagasi ja tundub, et kõik on hästi.

«Ta on imeliselt taastunud. Meile öeldi, et endiselt on oht, et võivad tekkida arenguprobleemid, kuid siiani on kõik suurepärane,» vastas isa Martin Mirrorile. «Ta on nüüd täiesti terve beebi.»

Meditsiiniprotseduurides tehtud edusammud on lihtsalt muljetavaldavad. Tänu jumalale lõppes kõik hästi ja Willow saab elada oma vanematega õnnelikku ja armastust täis elu.

Soovime talle kõike paremat siin maailmas ja loodame, et teda ootab ees pikk ja väga õnnelik elu!

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!