Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.Automaksu kalkulaator – tutvuge uue automaksu kalkulaatoriga


Foto: Mugav automaksu kalkulaator, mis võimaldab teil kiiresti ja mugavalt arvutada oma auto aastamaksu ja registreerimismaksu. Artikkel avaldatud: 13.10.2023, 23:11.

Viimasel ajal on automaksu eelnõu muutunud Eestis kuumaks teemaks. Just 9. oktoobril tõi rahandusminister Mart Võrklaev avalikkuse ette uued detailid, mis on tekitanud palju kõneainet.

Eelnõu keskmes on auto keskkonnamõju maksustamine. Selle eesmärk on vähendada autostumist ja motiveerida inimesi valima keskkonnasõbralikumaid sõidukeid. Maksustatakse eriti neid autosid, millel on suurem CO2 heitkogus ja mis on raskemad. Uued muudatused eelistavad ka vanemate autode kasutamist, kuna nende maks on väiksem.

Kuidas aga teada saada, kui suur on teie auto maks? Selleks on nüüd saadaval automaksu kalkulaator, mis võimaldab teil kiiresti ja mugavalt arvutada oma auto aastamaksu ja registreerimismaksu.

Kalkulaatori kasutamiseks on vajalik teada auto väljalaske aastat, CO2 heitmeid ja auto täismassi (saab Maanteeameti lehelt). Kalkulaatori abil saate kiire ülevaate võimalikest maksudest, kuid oluline on märkida, et tegemist on ligikaudsete arvutustega.

Kui te pole veel tutvunud automaksu eelnõu detailidega, siis mõned põhipunktid on järgmised:

  • Aastamaks tuleb maksta iga aasta 1. oktoobriks.
  • Maksu kogumine algab 2025. aastal.
  • Esmasel registreerimisel Eestis tuleb tasuda registreerimistasu.
  • Registreerimistasu ja aastamaks koosnevad baasosast, CO2 komponendist ja auto täismassist.
  • Täiselektriliste autode maksud on veidi erinevad.
  • Mootorsõidukimaksu vabastused on ette nähtud mõnedele erikategooriatele, näiteks päästeautodele ja kiirabiautodele.

Oluline on jääda informeerituks ning kalkulaatori abil saate hoida end kursis potentsiaalsete maksudega, mis võivad teie auto kohta kehtida. Soovitame kõigil autoomanikel tutvuda automaksu kalkulaatoriga ning olla valmis uuteks muudatusteks.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!