«Ära mine kunagi vihasena magama,» hoiatab lesk, kelle mees äkitselt diivanil suri


Foto: 33-aastane Ashley Murrell saatis vihasena oma mehe diivanile magama ja kahetseb tehtut elu lõpuni. Artikkel avaldatud: 13.07.2017, 13:12.

See on üks kõige suurematest abieluklišeedest üldse: ära mine kunagi vihasena magama, kuid pärast ühte lahendamata jäänud tüli, mis lõppes väga traagiliselt, hoiatab üks Briti lesk teisi seda südameasjaks võtma.

33-aastane Ashley Murrell räägib, et tal puhkes ühel maikuu ööl oma 36-aastase mehe, Mikey’iga tüli pärast seda, kui mees hilja töölt saabus. Pühendunud isa tegi pere heaks tööl 16-tunniseid vahetusi vaipade puhastajana, sealhulgas tahtis ta teha üllatust oma naisele pulma-aastapäeva reisiks Prahasse. Ashley muretses, et seda on siiski natuke liiga palju.

«Kui ta öösel koju tuli, oli ta täesti läbi,» ütles Ashley. «Ma polnud kunagi näinud teda nii väsinud. Ma ei suutnud teda sellisena näha ja ma vihastasin.» Pettunud naine saatis mehe diivanile magama. «See oli minust väga loll tegu, aga ma tõesti tahtsin temaga rohkem aega veeta ja et ta oleks rohkem kodus,» tunnistas ta hiljem.


Järgmisel hommikul kõndis Ashley diivanist mööda ja Mikey oli diivanil täpselt samas asendis nagu naine ta sinna jättis, kuid täiesti halli värvi. «Ma kõndisin temani ja puudutasin teda, kuid ta oli täiesti külm,» meenutas ta. «See tundus nii sürrealistlik ja ma ei osanud esiti kohe kuidagi reageerida. Ma ei tundnud, et ta oleks surnud, lihtsalt tundsin, et ta oli mind maha jätnud.»

Lahkamisel tehtud uuring näitas, et Mikey oli magades lämbunud.

Paar kohtus 2007. aastal ja abiellus kolm aastat hiljem. Lisaks 4-aastastele kaksikutele adopteeris Mikey ka Ashley 14-aastase tütre. «Lastele selle selgitamine on olnud kõige raskem asi mu elus,» ütles ta. «Minu väike poiss küsib tihti, kas me saame issit taevas külastada.»

Ashley, kes käib kohtamas Mikey’i vennaga, loodab, et teised paarid sama viga ei tee. «Ma ikka ei suuda seda endale andeks anda, et minu viimased sõnad temale olid vihaga öeldud,» ütles ta. «Mikey kaotus on mind pannud kogu elu teise pilguga vaatama. Elu on liiga lühike, et minna vihasena magama ja mitte kulutada iga väärtuslikku sekundit oma perega koos olemiseks.»

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!