Ta on eemaldanud kõik hambad ja läbinud 20 plastilist operatsiooni ning nüüd ta näeb välja selline


Foto: Tema nimi on Aleria Avendano. 26-aastane modell Venezuelast ja see näitab teha muutumist läbi ilukirugia. See, kuidas muutus ja kas muutused olid head, selgub järgnevast artiklist ja iga lugeja otsustab ise. Anna teada kommentaariumis! Artikkel avaldatud: 18.03.2020, 0:00.


Tema on Aleria Avendano, 26-aastane Venezuela modell, kes on läbinud enneolematud ilukirurgia protseduurid – alustades rindade korrigeerimisest, lõpetades hammaste eemaldamisega.

Tema enda sõnade kohaselt peaks iga tüdruk läbima sama teekonna, sest see on tema arvates perfektse ilu saladus.

Oma iluideaali saavutamiseks võttis tarvitusele vägagi ekstreemsed operatsioonid ja protseduurid ning arstide sõnul riskis noor naine tervisega.

ESIMENE OPERATSIOON 19-AASTASELT

2
1

2

Esimese plastilise kirurgia operatsiooni lasi teha 19-aastaselt, mis Venezuelas on suhteliselt hiline vanus ilukirurgia jaoks. Venezuelas on tavapärane, et juba 15-aastastele tehakse sünnipäevakingiks rindade suurendamise operatsioon.

OPERATSIOONILAUAL 20 KORDA

3

4

6

Aleria on operatsioonilaual olnud 20 korda ning ka tema ei olnud erandiks. Tema esimeseks keha kohenduseks oli rindade suurendamise operatsioon. Lisaks suurem pepu ning huuled. Üleüldse Venezual ilustandardid on väga kõrged ja alustatakse väga noorena ning see on ka põhjus, miks Venezuela on võitnud kõige rohkem Miss World tiitleid.

ILU NÕUAB OHVREID – VEEL OPERATSIOONE

7

1

2

Peale seda lasi kohendada otsmikku ja kulme, pikendada kaela, rasvaimu ning eemaldada kõik oma hambad.

KA HAMBAD EEMALDATI – VIIMNE KUI ÜKS 

5

8

9

Jah kõik hambad! Viimne kui üks, asendades need kunsthammastega, saamaks täiusliku naeratuse.

HAMBAD EI OLNUD KÕIGE EKSTREEMSEM

1

2

3

Hammaste eemaldamine võib tunduda juba ekstreemne, aga ta tegi midagi veel kummalisemat – ta kandis 23 tundi päevas, kuus aastat järjest korsetti, et saaks perfektse piha. See muutis ta kehakuju, surudes ribisid kokku. Naist see ei häirinud, aga naise ihudoktoreid küll.

Nii tihenda korseti kandmine võib tõsiselt kahjustada siseorganeid ja põhjustada hingamisraskusi. Arstid hoiatasid Aleirat, aga ta ei kuulanud neid, sest peab liivakella kujuga keha perfektseks naisekehaks ning see on seda riski väärt.

Kui soovid näha Aleira kohta rohkem fotosid, siis need leiab tema Instagrami kontolt.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!