5 võimalust kasutada higistamisvastast deodoranti, millest Sa ennem midagi ei teadnud


Foto: Deodoranti kaenla all kasutavad enamik iga päev, kuid järgnevast artiklist saad teada, mille jaoks deodoranti veel kasutada saab. Artikkel avaldatud: 01.06.2017, 14:56.

Deodorant on oluline hügieenitarve enamiku inimeste jaoks. Kui Sa unustad hommikul deodoranti kaenla alla panna, siis mingi hetk hakkad Sa tundma sealt tulevat ebameeldivat lõhna, kuid seda saab kasutada veel muuks otstarbeks kui ainult kaenlaaluste lõhnastamiseks.

1. Väldi higi rindade all

Sõltumata sellest, kas Sa kannad rinnahoidjat või mitte, siis suvine palavus paneb rindade alt naised higistama. See ei ole lihtsalt ebameeldiv, vaid loob ka täiuslik kasvulava bakteritele ja viirustele.

Selle vastu aitab hästi higivastane deodorant, samuti aitab see kohtades, kuhu palju higi koguneb.

2. Hoia päikeseprillid maha libisemast

Igaüks ärritub, kui päikeseprillid hakkavad higi tõttu nina pealt maha libisema ja klaasid muutuvad uduseks.

Seda saab vältida higistamisvastase deodorandiga prillide hõõrdumiskohtadel kõrvade juures. päikeseprillid.


3. Aitab mahtuda kitsastesse teksadesse

Kitsad teksad on väga populaarsed, kuid tihti on raske neid jalga saada. Naisi see tavaliselt ei peata, eriti kui on tegu tema lemmikteksadega.

Seda ebamugavust on võimalik vältida. Tõmba deodorandi triip reiest pahkluuni ja edaspidi saad oma lemmikteksad jalga nagu liibuvad trennipüksid.

4. Väldi jalgade haisemist

Deodorandil on jalgadele sama efekt nagu kaenlaalustele – see aitab higistamise ja haisu vastu. Jalgades on 250 000 higinääret, nii et nende hügieenile tuleb Sul erilist tähelepanu pöörata.

5. Väldi raseerimisjärgseid punaseid punne

Paljud naised raseerivad oma bikiinipiirkonda, eriti suvel, kuid peale raseerimist jäävad nahale koledad punased punnid.

Higistamisvastane deodorant aitab neid punne vältida. Lihtsalt määri peale raseerimist need kohad deodorandiga kokku ja tulemuseks on sile ja ilus nahk.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!