Отзывы о Kaz Credit Line свидетельствуют о высоком уровне обслуживания и индивидуальном подходе к каждому клиенту. Компания предлагает широкий спектр кредитных продуктов, адаптированных под различные потребности заемщиков. Будь то потребительский кредит, автокредит или ипотека, Kaz Credit Line готова предложить оптимальное решение.

Credit 365 отзывы вызывают противоречивые чувства. С одной стороны, многие ценят оперативность выдачи денег и минимум документов. С другой - некоторые недовольны навязчивыми звонками при просрочке. Перед обращением стоит тщательно взвесить все за и против. Помните, что микрозаймы подходят только для краткосрочных нужд. Внимательно читайте договор и не берите больше, чем сможете вернуть.

Отзывы о Neo Credit разнятся. Одни хвалят простоту получения денег и оперативность службы поддержки. Другие жалуются на навязчивые звонки при просрочках. Большинство клиентов отмечает, что Neo Credit - надежный сервис для срочных займов https://fingo.kz/zaim/neo-credit/otzyvy/, но советует внимательно читать договор и не затягивать с возвратом, чтобы избежать крупных переплат.«Ma ei lõpeta enne, kui olen liiga paks, et liikuda»: haiglaselt rasvunud modell, keda söödetakse läbi lehtri, soovib juurde võtta 130 kilogrammi


Foto: Artikkel avaldatud: 26.11.2023, 0:20.

Haiglaselt rasvunud XXL-suuruses modelli (fotodel) eluunistuseks on süüa end nii paksuks, et ta ei jõuaks enam iseseisvalt liikuda. Eesmärgi täitmiseks plaanib naine võtta juurde 130 kilogrammi, mis ühtlasi teeks temast maailma kõige paksema naise. 

Texase osariigis, Fort Worth’i nimelises linnas elav 27-aastane Monica Riley kaalub 320 kilogrammi ning ilmselgelt sellises kehakaalus olev inimene ei saa olla rahul oma kehaga. Kui reeglina nii suure kehakaaluga inimesed soovivad kaalu langetada, siis Monica eesmärk on vastupidine – ta unistab kaalutõusust.

Ta soovib olla nii paks, et ei suudaks enam omal jõul liikuda ja ta töötab selle nimel, olles seadnud omale eesmärgiks 450 kilogrammi. Kui ta selle saavutab, siis ta enda sõnade kohaselt tunneks end täieliku kuningannana.

Naist toidab temast kaks aastat noorem, 25-aastane elukaaslane Sid Riley. Paaril on küll ühine perenimi, aga nad ei ole abielus. Monica otsustas võtta omale mehe perekonnanime.

Mees veedab päevas tunde, et valmistada või tuua naisele erinevaid sööke ja toiduaineid. Vedelamad toidud joodetakse naisele sisse lehtri abil. Alloleval fotol on piima-küpsisekokteil, milles on 3500 kalorit.

kokteil

Monica’le meeldib, kui teda lehtriga toidetakse, sest see tekitab temas kuninganna tunde, keda ümmardatakse ja teenendatakse. Ta juba ootab aeg, kui oleks nii paks, et ei suuda enam iseseisvalt liikuda.

Niipea, kui see juhtub, siis nad ostavad voodi, millesse on ehitatud tualett. Tualetti peab tühjendama ja puhastama tema elukaaslane Sid. «Plaan on jõuda 450 kilogrammini ja olla liikumisvõimetu. Ma tunneksin siis ennast nagu kuninganna, kuna Sid teeks mulle kõik ette ja taha ära. Ka tema on sellest põnevil.»

See olevat paarikese jaoks seksuaalne fantaasia, millest räägivad omavahel tihti. Paar on üritanud ka lapsi saada, kuid kahjuks pidanud üle elama kaks nurisünnitust, aga nad ei ole andnud alla. «Me plaanime saada lapsi – miski ei takista mind kasvatada lapsi minu magamistoas. Appi võtame lapsehoidja, kes aitab lapse ja maja eest hoolitseda,» oli Monica väga lootusrikas. «Mitte miski ei peata meid saamaks ega kasvatamaks lapsi. Mõned inimesed võivad mõelda, et see on isekas, kuid ma olen kindel, et me oleme Sid’iga väga head vanemad,» lisas ta.

Monica on olnud ülekaaluline kogu oma elu ja vaid kaks aastat tagasi oli ta valmis minema maovähendusoperatsioonile, mida nõudis tema endine mees. Kuid viimasel minutil loobus naine operatsioonist ja otsustas olla selline nagu ta on.

Sid’iga kohtusid nad neli kuud tagasi ning alates sellest ajast on naine juurde võtnud 35 kilogrammi, süües iga päev 8000 kalorit. Monica ütles: «Mida suurem olen, seda seksikamana end tunnen. Ma armastan oma suurt pehmet kõhtu ja kui söön kõhu punni, siis see tõmbab mind tõsiselt käima»

«Sid armastab mulle kokata ja mind toita nii lehtri kui ka kätega. Pärast üksteise leidmist, oleme saavutanud palju. Ta toidab mind ööpäevaringselt ja ma ei pea ise mitte midagi tegema.»

9

7

Keskmiselt ühe päeva jooksul sööb Monica kuus pakki küpsiseid, kuus viineripirukat, suure kausitäie magusaid maisihelbeid, kaks suure kalorsusega kaalukasvu kokteili, neli McChicken võileiba, neli topelt juustuburgerit, suur portsjon friikartuleid, 30 kananagitsat, makaronivormi juustuga, Taco Bell’i wrappe ning 3.5 liitrit jäätist.

Monika ütles: «Mu ema ei saa sellest aru ja ta ütleb, et ma tapan ennast. Ma saan aru tema murest, aga see on minu elu ning kaalutõus teeb mind õnnelikuks. Ma muretsen natuke oma iseseisvuse kaotuse üle, kui kaotan liikumisvõime, aga ma tean, et Sid armastab ja jälgib mind ning ei lase mul kunagi kannatada.»

8

Sid, kes on ise suhteliselt peenike, võtab samuti avaliku kriitika vastu kaitsva positsiooni ning selgitab, et ta lihtsalt aitab Monica’l saavutada oma unistusi. «Kui Monika sooviks lõpetada, siis ma kuulaksin teda ilma igasuguste küsimusteta. Ma armastan teda ja armastan tema jaoks teha asju – hoolitseda tema eest, et ta unistus saaks teoks.»

Päeva kõige kummalisem söök on 3500 kaloriga piima-küpsise kokteil, mida Sid joodab Monicale läbi suure lehtri. Kokteil sisaldab küpsiseid, väga rasvast hapukoort, jäätist, piima ja kaalutõusu pulbrit.

«Lehtriga toitmine on see, mida tõesti ootan. Ma leian, et see on väga seksuaalne kogemus ja ma tean, et see meeldib ka Sid’ile,» muheleb Monica, lisades: «Mul on internetis üle 20 000 fänni ja armastavad vaadata, kuidas mind toidetakse lehtriga – see on suur hitt.» See on ka ühtlasi Monica töö – näidates oma söömist läbi veebikaamera maailmale, kus erinevad külastajad (reeglina mehed) maksavad, et ta sööks rohkem ja paisuks üha suuremaks.

Lõpetuseks ta ütleb: «Kui ma jääksin homme auto alla ja sureksin, siis vähemalt olen elanud oma elnu nii nagu tahtsin ja täitnud kõik oma unistused.»

1

2

3

4

5

6

VIDEO

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!