3-aastane mäletab oma eelmist elu ja lahendab oma mõrva: «Ma isegi tean, kus mu keha on maetud!»


Foto: 3-aastane poiss mäletab oma eelmist elu ja lahendab oma mõrva. Artikkel avaldatud: 04.10.2017, 13:00.

Saksa terapeut Trutz Hardo räägib oma raamatus «Enne elanud lapsed: Reinkarnatsioon täna» lugusid lastest, kes mäletasid oma minevikku. Ühes loos räägib noor poiss detailse täpsusega oma eelmisest elust.

Süüria ja Iisraeli piiri lähedal asuvas Golani kõrgendikus elav kolmeaastane poiss on druusi rahvusest. Ümbersündimine on druuside uskumuste alustala.

Kui poiss oli piisavalt vana, et rääkida, ütles ta oma perekonnale, et eelmises elus ta mõrvati ja pikk ning punane sünnimärk ta peas on tingitud kirvelöögist talle pähe.

Poiss mäletas küla, kus ta eelmise elus elas ja ka oma nime. Kui ta nägi meest, kes ta tappis, suutis ta tema nime mäletada ja nimetas teda mõrvariks.

Poiss ütles mehele: «Ma olin Teie naaber. Meil oli võitlus ja Te tapsite mind kirvega.»

Tuntud Iisraeli arst dr Eli Lasch, kes tahtis poisi väiteid kontrollida, oli ütlemise ajal kolmeaastastega kaasas ja nägi, et mehe nägu muutus kaameks, kui kuulis, mida poiss talle ütles ja hakkas käituma väga kahtlaselt.


Poiss jätkas: «Ma tean isegi, kuhu Te mu keha matsite.» Seejärel juhtis poiss külavanemad koos süüdistatava mõrvariga kohale, kus tema keha oli maetud.

«Ta mattis mu keha nende kivide alla ja kirves on ka seal,» ütles 3-aastane. Kivide alt leitigi mehe peavigastusega skelett ja samuti leiti mõrvarelv, kirves.

Leitud tõendusmaterjalidega mõisteti mees mõrvas süüdi. Kogu protsessi jälgis ka dr Lasch, kes sai tuntuks 1960. aastatel Gazas meditsiinilise süsteemi arendamise eest. Pärast selle loo nägemist, rääkis ta sellest dr Hardo’le, kes selle kirja pani.

Kui lugu, mida lugesid oli kasulik, hariv või meeldis, siis jaga seda lugu ka sõpradele. Teised juba jagasid!